Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 6,000 TL Starting Bid: 6,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ALAYBOZAN

18.YY BAŞI ÖZELLİKLE DERYA DA ÇIKARDIĞI SESTEN ÖTÜRÜ MUHARİP ALANDA KORKU YARATTIĞI VE SAVAŞ DÜZENİNİ BOZMASI İLE ÜNLENDİĞİİÇİN ALAYBOZAN ADINI ALMIŞTIR.DÜNYADA ÜRETİMİ VE KULLANIMI EN AZ OLAN SİLAHTIR.EN FAZLA HAKKI İLE ÇALIŞAN SİLAH OLMAKLA TESİR MESAFESİDEOLDUKÇA DÜŞÜKTÜR.BUNDAN DOLAYI ÜRETİMİ AZ OLMAKLAÇIKARDIĞI ŞİDDETLİ SESTEN DOLAYI UYANMA SAVAŞ DÜZENİNİ DEĞİŞTİRME VE UYARI ANLAMINDADA KULLANILMAKTADIR.ÜZERİNDE BULUNAN ARMA 1853 1.TİP GİRİT OSMANLI ARMASI OLMAKLA ALTINLA SIVAMA KULLANILMIŞTIR. 42 CM BOYUTUNDA OLUP AYON İŞÇİLİĞİ TELLER İLE BEZENMİŞTİR.ÜZERİNDEKİ İŞLEMELER SÜSÜN YANINDA NAMLU İÇ ISISINI GERDANEYE DE YAYARAK HIZLI SOĞUMASINI SAĞLAMAKTIR BARUTTAN YAPILMIŞBARUTLUĞU DA MEVCUTTUR.ÜZERİNDE OSMANLI ARMASININ DA BULUNDUĞU GÜNÜMÜZE GELMİŞ NADİR ÜRÜNLERDENDİR.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ALAYBOZAN-18.YY BAŞI ÖZELLİKLE DERYA DA ÇIKARDIĞI SESTEN ÖTÜRÜ MUHARİP ALANDA KORKU YARATTIĞI VE SAVAŞ DÜZENİNİ BOZMASI İLE ÜNLENDİĞİİÇİN ALAYBOZAN ADINI ALMIŞTIR.DÜNYADA ÜRETİMİ VE KULLANIMI EN AZ OLAN SİLAHTIR.EN FAZLA HAKKI İLE ÇALIŞAN SİLAH OLMAKLA TESİR MESAFESİDEOLDUKÇA DÜŞÜKTÜR.BUNDAN DOLAYI ÜRETİMİ AZ OLMAKLAÇIKARDIĞI ŞİDDETLİ SESTEN DOLAYI UYANMA SAVAŞ DÜZENİNİ DEĞİŞTİRME VE UYARI ANLAMINDADA KULLANILMAKTADIR.ÜZERİNDE BULUNAN ARMA 1853 1.TİP GİRİT OSMANLI ARMASI OLMAKLA ALTINLA SIVAMA KULLANILMIŞTIR. 42 CM BOYUTUNDA OLUP AYON İŞÇİLİĞİ TELLER İLE BEZENMİŞTİR.ÜZERİNDEKİ İŞLEMELER SÜSÜN YANINDA NAMLU İÇ ISISINI GERDANEYE DE YAYARAK HIZLI SOĞUMASINI SAĞLAMAKTIR BARUTTAN YAPILMIŞBARUTLUĞU DA MEVCUTTUR.ÜZERİNDE OSMANLI ARMASININ DA BULUNDUĞU GÜNÜMÜZE GELMİŞ NADİR ÜRÜNLERDENDİR.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ALAYBOZAN-18.YY BAŞI ÖZELLİKLE DERYA DA ÇIKARDIĞI SESTEN ÖTÜRÜ MUHARİP ALANDA KORKU YARATTIĞI VE SAVAŞ DÜZENİNİ BOZMASI İLE ÜNLENDİĞİİÇİN ALAYBOZAN ADINI ALMIŞTIR.DÜNYADA ÜRETİMİ VE KULLANIMI EN AZ OLAN SİLAHTIR.EN FAZLA HAKKI İLE ÇALIŞAN SİLAH OLMAKLA TESİR MESAFESİDEOLDUKÇA DÜŞÜKTÜR.BUNDAN DOLAYI ÜRETİMİ AZ OLMAKLAÇIKARDIĞI ŞİDDETLİ SESTEN DOLAYI UYANMA SAVAŞ DÜZENİNİ DEĞİŞTİRME VE UYARI ANLAMINDADA KULLANILMAKTADIR.ÜZERİNDE BULUNAN ARMA 1853 1.TİP GİRİT OSMANLI ARMASI OLMAKLA ALTINLA SIVAMA KULLANILMIŞTIR. 42 CM BOYUTUNDA OLUP AYON İŞÇİLİĞİ TELLER İLE BEZENMİŞTİR.ÜZERİNDEKİ İŞLEMELER SÜSÜN YANINDA NAMLU İÇ ISISINI GERDANEYE DE YAYARAK HIZLI SOĞUMASINI SAĞLAMAKTIR BARUTTAN YAPILMIŞBARUTLUĞU DA MEVCUTTUR.ÜZERİNDE OSMANLI ARMASININ DA BULUNDUĞU GÜNÜMÜZE GELMİŞ NADİR ÜRÜNLERDENDİR.

  TLSold
 • OSMANLI BOSNA YATAĞAN- OSMANLI DÖNEMİ 73 CM BOYUTUNDA KOMPLE GÜMÜŞ VE SAVATLI KULAKLARI MEVCUTTUR.70 CM BOYUTUNDA ALPAGA KINI MEVCUT OLMAKLA KİTABE KISMINDA "1225 SÜLEYMAN CEBE YAZISI MEVCUT OLUP İŞLEMESİ GELENEKSEL OSMANLI ASKERİ MOTFİLERE UYGUNDUR(İRAN MOTİFLERİ MEVCUT DEĞİLDİR) YAZILARI TAMAMEN OKUNAMAMAKLA ÇELİK KOROZYONU YAŞINA UYGUN OLUP ZAMANININ VE SONRASININ RESTORASYONU YOKTUR.ARKA YANAĞINDA GELENEKSEL DURAK İŞLEMESİ MEVCUTTUR.YENİÇERİ ORTASININ BÖLÜKBAŞINA AİT OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN YATAĞANI DENİZ SERDARLARI DA KULLANMIŞTIR.KININ KUBBE KISMI CAMİ MOTİFLERİ MEVCUTTUR.GELENEKSEL OSMANLI SAVAŞ SANATINA AİT GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMİŞ ÖRNEKLERİNDEN GÜZEL BİR BOSNA TİPİ YATAĞANDIR.ÜRÜN ÖDEMESİ YAPILMADIĞINDAN DOLAYI TEKRAR MÜZAYEDEMİZDEDİR.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  OSMANLI BOSNA YATAĞAN- OSMANLI DÖNEMİ 73 CM BOYUTUNDA KOMPLE GÜMÜŞ VE SAVATLI KULAKLARI MEVCUTTUR.70 CM BOYUTUNDA ALPAGA KINI MEVCUT OLMAKLA KİTABE KISMINDA "1225 SÜLEYMAN CEBE YAZISI MEVCUT OLUP İŞLEMESİ GELENEKSEL OSMANLI ASKERİ MOTFİLERE UYGUNDUR(İRAN MOTİFLERİ MEVCUT DEĞİLDİR) YAZILARI TAMAMEN OKUNAMAMAKLA ÇELİK KOROZYONU YAŞINA UYGUN OLUP ZAMANININ VE SONRASININ RESTORASYONU YOKTUR.ARKA YANAĞINDA GELENEKSEL DURAK İŞLEMESİ MEVCUTTUR.YENİÇERİ ORTASININ BÖLÜKBAŞINA AİT OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN YATAĞANI DENİZ SERDARLARI DA KULLANMIŞTIR.KININ KUBBE KISMI CAMİ MOTİFLERİ MEVCUTTUR.GELENEKSEL OSMANLI SAVAŞ SANATINA AİT GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMİŞ ÖRNEKLERİNDEN GÜZEL BİR BOSNA TİPİ YATAĞANDIR.ÜRÜN ÖDEMESİ YAPILMADIĞINDAN DOLAYI TEKRAR MÜZAYEDEMİZDEDİR.

  TLSold
 • ALTIN SIVAMA TEBER-ÇELİK VE DÖKÜM ÜZERİNE ÇİFT TARAFLI 'ALLAH' LAZFZI ALTINLA SIVANARAK YAPILMIŞ KOMPLE GÜMÜŞ KAKMA SARMAŞIK VE İŞLEMELERİ BULUNAN TEBER.85 CM BOYUTUNDADIR.TEBER 1970 LERE AİT OLMAKLA ORJİNALİNDEN FEYZ ALINARAK YAPILMIŞTIR.ORJİNALİ FARSİKÜLTÜRDE KRALLARA AİT OLMAKLA ÖZELLİĞİ DÖVÜLEREK İNCE VE HAFİF DURUMA GETİRİLMESİDİR.ZANAATI OLDUKÇA ZOR BİRÇOK NOKTADA GÜMÜŞ KAKMALAR KULLANILMIŞTIR.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ALTIN SIVAMA TEBER-ÇELİK VE DÖKÜM ÜZERİNE ÇİFT TARAFLI 'ALLAH' LAZFZI ALTINLA SIVANARAK YAPILMIŞ KOMPLE GÜMÜŞ KAKMA SARMAŞIK VE İŞLEMELERİ BULUNAN TEBER.85 CM BOYUTUNDADIR.TEBER 1970 LERE AİT OLMAKLA ORJİNALİNDEN FEYZ ALINARAK YAPILMIŞTIR.ORJİNALİ FARSİKÜLTÜRDE KRALLARA AİT OLMAKLA ÖZELLİĞİ DÖVÜLEREK İNCE VE HAFİF DURUMA GETİRİLMESİDİR.ZANAATI OLDUKÇA ZOR BİRÇOK NOKTADA GÜMÜŞ KAKMALAR KULLANILMIŞTIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ17.YY PAŞA TÜFEĞİ-OSMANLI DÖNEMİ OLDUKÇA NADİR ÇIKAN AVRUPA AHŞAP VE GERDANEDEN MEVCUT 130 CM BOYUTUNDA KOMPLE BADEM MERCAN VE ALTIN KAKMALARLA SÜSLENMİŞ NAMULUSUNU YENİLEMEK AMACI İLE DÖNEMİNE AİT KESİĞİ BULUNMAYAN AİDİYET YAZISI TAM OLARAK OKUNAMAMIŞ BİR ÜST DÜZEY PAŞAYA EL DÖVME NAMLU İLE YAPILMIŞ FİLDİŞİ KABZE TASARIMI BULUNAN 8MM BARUT HAKKI İLE ÇALIŞAN 17.YY AİT KALE TÜFEĞİ

  Lot No: 4

  Lot: 4

  OSMANLI DÖNEMİ17.YY PAŞA TÜFEĞİ-OSMANLI DÖNEMİ OLDUKÇA NADİR ÇIKAN AVRUPA AHŞAP VE GERDANEDEN MEVCUT 130 CM BOYUTUNDA KOMPLE BADEM MERCAN VE ALTIN KAKMALARLA SÜSLENMİŞ NAMULUSUNU YENİLEMEK AMACI İLE DÖNEMİNE AİT KESİĞİ BULUNMAYAN AİDİYET YAZISI TAM OLARAK OKUNAMAMIŞ BİR ÜST DÜZEY PAŞAYA EL DÖVME NAMLU İLE YAPILMIŞ FİLDİŞİ KABZE TASARIMI BULUNAN 8MM BARUT HAKKI İLE ÇALIŞAN 17.YY AİT KALE TÜFEĞİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR VAZOLAR-TOPLAM 4 ADET OLMAKLA32X33X25X30 CM BOYUTLARINDA 1900 LU YILLARIN BAŞINDA İSHAFAN DA KAKMA GÜMÜŞ TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ İÇİNDE AYETLER BULUNAN BİRİNDE BÜYÜYÜ İNDİREN HARUT VE MARUT MOTİFLERİ BULUNAN OLDUKÇA AZ GÖRÜLEN LEROY GİBİ SADECE BİR AİLE İÇİN YAPILMIİŞ VAZOLAR. ( BENZERLERİ 1950 ERDE BEYRUTTA YAPILMIŞ OLMAKLA ÇOK CİDDİ MEBLAĞLARA SATILMAKTADIR) YOĞUN GÜMÜŞ KAKMALARI MEVCUTTUR.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR VAZOLAR-TOPLAM 4 ADET OLMAKLA32X33X25X30 CM BOYUTLARINDA 1900 LU YILLARIN BAŞINDA İSHAFAN DA KAKMA GÜMÜŞ TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ İÇİNDE AYETLER BULUNAN BİRİNDE BÜYÜYÜ İNDİREN HARUT VE MARUT MOTİFLERİ BULUNAN OLDUKÇA AZ GÖRÜLEN LEROY GİBİ SADECE BİR AİLE İÇİN YAPILMIİŞ VAZOLAR. ( BENZERLERİ 1950 ERDE BEYRUTTA YAPILMIŞ OLMAKLA ÇOK CİDDİ MEBLAĞLARA SATILMAKTADIR) YOĞUN GÜMÜŞ KAKMALARI MEVCUTTUR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ SERKİSOF CEP SAATİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT OLMAKLA İN ARKA KAPA TOZ KAPAĞI VE KASA KOMPLE GÜMÜŞTÜR. ARKA KAPAKTA RUS KRALİYET ARMASI BULUNMKTADIR.TOZ KAPAĞINDA CONSTANTİNOPLE YAZILMAKLA İSİMDE MEVCUTTUR. KADRAN DA KIRIK MEVCUT DEĞİLDİR.BİR DEVLET GÖREVLİSİNE HEDİYE GÖNDERİLMİŞ OLABİLİR. İSMİ YAZILI ŞAHIS SAATİ YAPAN ÜNLÜ BİR ERMENİ USTAYA AİTTİR.KOLEKSİYONLUK BİR ÜRÜNDÜR.DETAYLI  GÖRÜNMEK İSTENEN NOKTANIN FOTOSU İSTENİRSE TELEFONDAN TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  OSMANLI DÖNEMİ SERKİSOF CEP SAATİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT OLMAKLA İN ARKA KAPA TOZ KAPAĞI VE KASA KOMPLE GÜMÜŞTÜR. ARKA KAPAKTA RUS KRALİYET ARMASI BULUNMKTADIR.TOZ KAPAĞINDA CONSTANTİNOPLE YAZILMAKLA İSİMDE MEVCUTTUR. KADRAN DA KIRIK MEVCUT DEĞİLDİR.BİR DEVLET GÖREVLİSİNE HEDİYE GÖNDERİLMİŞ OLABİLİR. İSMİ YAZILI ŞAHIS SAATİ YAPAN ÜNLÜ BİR ERMENİ USTAYA AİTTİR.KOLEKSİYONLUK BİR ÜRÜNDÜR.DETAYLI GÖRÜNMEK İSTENEN NOKTANIN FOTOSU İSTENİRSE TELEFONDAN TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ CEP SAATİ-EL YAPIMI LEROY ( GOOGLE LENS İLE TARANDI KONTROL EDİNİZ) TEPE DAHİL 9 CM( NORMAL CEP SAATİNİN 2.5 KATI KADAR) EKSİĞİ ATIĞI BULUNMAYAN MUAZZAM DERECEDE DAKİK ZAMAN TUTAN 18.YY FRANSIZ CEP SAATİ)GOFRE KABARTMASI MEVCUTTUR. BÜYÜKLÜĞÜ GÖRÜLMESİ İÇİN ORTA BÜYÜKLÜKTE CEP SAATİ KONULMUŞTUR.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  OSMANLI DÖNEMİ CEP SAATİ-EL YAPIMI LEROY ( GOOGLE LENS İLE TARANDI KONTROL EDİNİZ) TEPE DAHİL 9 CM( NORMAL CEP SAATİNİN 2.5 KATI KADAR) EKSİĞİ ATIĞI BULUNMAYAN MUAZZAM DERECEDE DAKİK ZAMAN TUTAN 18.YY FRANSIZ CEP SAATİ)GOFRE KABARTMASI MEVCUTTUR. BÜYÜKLÜĞÜ GÖRÜLMESİ İÇİN ORTA BÜYÜKLÜKTE CEP SAATİ KONULMUŞTUR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MİNELİ CEP SAATİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT TEPE DAHİL 7.5 CM BOYUTUNDA FRANSIZ YAPIMI BÜYÜK BOY CEP SAATİ KASA DAHİL DETAYLI FOTOĞRAFLARI ÇEKİLMİŞ OLMAKLA PEY ÖNCESİ VİDEOSU TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  OSMANLI DÖNEMİ MİNELİ CEP SAATİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT TEPE DAHİL 7.5 CM BOYUTUNDA FRANSIZ YAPIMI BÜYÜK BOY CEP SAATİ KASA DAHİL DETAYLI FOTOĞRAFLARI ÇEKİLMİŞ OLMAKLA PEY ÖNCESİ VİDEOSU TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • FRANSA SUBAY MERASİM KILICI-1880 LERE AİT SUBAYLARIN KULLANDIĞI 90 CM BOYUTUNDA ÜLKEMİZDE NADİR ÇIKAN SUBAY KILICI

  Lot No: 9

  Lot: 9

  FRANSA SUBAY MERASİM KILICI-1880 LERE AİT SUBAYLARIN KULLANDIĞI 90 CM BOYUTUNDA ÜLKEMİZDE NADİR ÇIKAN SUBAY KILICI

  TLSold
 • DESTİMAL MENDİLİ-HIRKA-İ ŞERİF ZİYARETİNDE 2.ABDÜLHAMİT TARAFINDAN ÖNEMLİ KİŞİLERE HEDİYE EDİLEN MENDİLDİR.(DESTİMAL TÖRENİ. BU DAVETİYEYİ ALANLAR MEMLEKETİNDEN SARAY'A HACILIĞA UMREYE UĞURLANIR GİBİ UĞURLANIRDI.RAMAZAN'IN ONBEŞİNCİ GÜNÜ DİĞER DAVETLİLERLE BERABER DESTİMAL ODASINDA TOPARLANIYORLARDI.PEYGAMBERİMİZİN HIRKASI ALTIN SANDIKLA GETİRİLİYORDU. GETİRENLER ENDERUN ÖĞRENCİLERİ OLMAKLA TÜM HİZMETİ ONLAR YAPIYORDU.SANDIK SALEVATI ŞERİFLERLE AÇILIYOR İÇİNDEN ALTIN ÇEKMECE ÇIKIYOR AKABİNDE BU ÇEKMECE DE AÇILIYOR İÇİNDEN PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLAHU ALEYİVESELLEM İN HIRKA-İ SAADETİ ÇIKARILIYORDU VE SONRA DESTİMAL DEDİĞİMİZ MENDİLLER GETİRİLİYOR O MENDİLLER TEK TEK EFENDİMİZ SALLAHUALEYİVESELLEM'İN HIRKASINA DOKUNDURULUYORDU VE DAVET EDİLENLERE HEDİYE EDİLİYORDU.ÖLÇÜLERİ 40X38 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  DESTİMAL MENDİLİ-HIRKA-İ ŞERİF ZİYARETİNDE 2.ABDÜLHAMİT TARAFINDAN ÖNEMLİ KİŞİLERE HEDİYE EDİLEN MENDİLDİR.(DESTİMAL TÖRENİ. BU DAVETİYEYİ ALANLAR MEMLEKETİNDEN SARAY'A HACILIĞA UMREYE UĞURLANIR GİBİ UĞURLANIRDI.RAMAZAN'IN ONBEŞİNCİ GÜNÜ DİĞER DAVETLİLERLE BERABER DESTİMAL ODASINDA TOPARLANIYORLARDI.PEYGAMBERİMİZİN HIRKASI ALTIN SANDIKLA GETİRİLİYORDU. GETİRENLER ENDERUN ÖĞRENCİLERİ OLMAKLA TÜM HİZMETİ ONLAR YAPIYORDU.SANDIK SALEVATI ŞERİFLERLE AÇILIYOR İÇİNDEN ALTIN ÇEKMECE ÇIKIYOR AKABİNDE BU ÇEKMECE DE AÇILIYOR İÇİNDEN PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLAHU ALEYİVESELLEM İN HIRKA-İ SAADETİ ÇIKARILIYORDU VE SONRA DESTİMAL DEDİĞİMİZ MENDİLLER GETİRİLİYOR O MENDİLLER TEK TEK EFENDİMİZ SALLAHUALEYİVESELLEM'İN HIRKASINA DOKUNDURULUYORDU VE DAVET EDİLENLERE HEDİYE EDİLİYORDU.ÖLÇÜLERİ 40X38 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ GUBAR-I ŞERİF-OSMANLI DÖNEMİ GUBAR-I ŞERİF YANİ KABE TOPRAĞI KABE İÇİNDE YAPILAN BAKIM VE ONARIMLARDAN ORANIN TEMİZLİĞİNDEN KALAN TOZ VE TOPRAKLARIN ARMUDİ ŞEKİL VERİLMEK SURETİ İLE SIKIŞTIRILDIĞI VE BUNLARIN GELEN SÜRRE ALAYLARI İLE GERİ YOLLANIP İLERİ GELEN KİŞİLERE HEDİYE EDİLEN VE EVLERİNDE DUVAR KÖŞELERİNE ASARAK KÖTÜLÜKLERDEN KORUNULDUĞUNA İNANILAN BİR OBJEDİR.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  OSMANLI DÖNEMİ GUBAR-I ŞERİF-OSMANLI DÖNEMİ GUBAR-I ŞERİF YANİ KABE TOPRAĞI KABE İÇİNDE YAPILAN BAKIM VE ONARIMLARDAN ORANIN TEMİZLİĞİNDEN KALAN TOZ VE TOPRAKLARIN ARMUDİ ŞEKİL VERİLMEK SURETİ İLE SIKIŞTIRILDIĞI VE BUNLARIN GELEN SÜRRE ALAYLARI İLE GERİ YOLLANIP İLERİ GELEN KİŞİLERE HEDİYE EDİLEN VE EVLERİNDE DUVAR KÖŞELERİNE ASARAK KÖTÜLÜKLERDEN KORUNULDUĞUNA İNANILAN BİR OBJEDİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR VE NİKEL PARALAR -OSMANLI DÖNEMİNE AİT SULTAN REŞAT VE ABDÜLHAMİT HAN ZAMANINA AİT 153 ADET BAKIR VE NİKEL PARALAR

  Lot No: 12

  Lot: 12

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR VE NİKEL PARALAR -OSMANLI DÖNEMİNE AİT SULTAN REŞAT VE ABDÜLHAMİT HAN ZAMANINA AİT 153 ADET BAKIR VE NİKEL PARALAR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DEVLET DAİRELERİ KAPI İKONU-OSMANLI DÖNEMİ NAZIRLIK MAKAMLARINDA KAPILARA KONULAN NADİR KAPI İKONU OLMAKLA 13X8 CM BOYUTUNDADIR.ÜRÜN OLDUKÇA ESKİ OLUP ZAMANININ ANLAŞILABİLMESİ İÇİN DETAYLI FOTOLARI ÇEKİLMİŞTİR.ÜZERİNDE KÖK YAKUT VE ELMAS KIRINTISI TAŞ MEVCUTTUR.DİĞER TAŞLAR BİLİNMEMEKTEDİR

  Lot No: 13

  Lot: 13

  OSMANLI DÖNEMİ DEVLET DAİRELERİ KAPI İKONU-OSMANLI DÖNEMİ NAZIRLIK MAKAMLARINDA KAPILARA KONULAN NADİR KAPI İKONU OLMAKLA 13X8 CM BOYUTUNDADIR.ÜRÜN OLDUKÇA ESKİ OLUP ZAMANININ ANLAŞILABİLMESİ İÇİN DETAYLI FOTOLARI ÇEKİLMİŞTİR.ÜZERİNDE KÖK YAKUT VE ELMAS KIRINTISI TAŞ MEVCUTTUR.DİĞER TAŞLAR BİLİNMEMEKTEDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ TÜRKMEN KAMA-42 CM UZUNLUĞUNDA TÜRKMEN KÖKENLİ FAKAT İRAN COĞRAFYASINDADA GÖRÜLEN BONCUKLARLA TEK TEK KAİDE ÜZERİNE TELKARİ İŞÇİLİKLİ YUVASINA OTURTULMUŞ ELDÖVME ÜZERİNE ALTIN KAKMA BEYT ÇİZGİLİ ORTA ASYA DA ÇOK PAHALI OLAN ÇİFT TARAFLI HİLALLERİ BULUNAN KOLEKSİYON DEĞERİ YÜKSEK KAMA

  Lot No: 14

  Lot: 14

  OSMANLI DÖNEMİ TÜRKMEN KAMA-42 CM UZUNLUĞUNDA TÜRKMEN KÖKENLİ FAKAT İRAN COĞRAFYASINDADA GÖRÜLEN BONCUKLARLA TEK TEK KAİDE ÜZERİNE TELKARİ İŞÇİLİKLİ YUVASINA OTURTULMUŞ ELDÖVME ÜZERİNE ALTIN KAKMA BEYT ÇİZGİLİ ORTA ASYA DA ÇOK PAHALI OLAN ÇİFT TARAFLI HİLALLERİ BULUNAN KOLEKSİYON DEĞERİ YÜKSEK KAMA

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ YATAĞAN-OLDUKÇA ESKİ ÇELİKTEN EL DÖVME 85 CM UZUNLUĞUNDA ANADOLU ORDUSUNA AİT GERÇEĞE UYGUN KUŞAK DERİSİ İLE RESTORE EDİLMİŞ YATAĞAN

  Lot No: 15

  Lot: 15

  OSMANLI DÖNEMİ YATAĞAN-OLDUKÇA ESKİ ÇELİKTEN EL DÖVME 85 CM UZUNLUĞUNDA ANADOLU ORDUSUNA AİT GERÇEĞE UYGUN KUŞAK DERİSİ İLE RESTORE EDİLMİŞ YATAĞAN

  TLSold
 • İSPANYOLÇİFTLİSİ-DÜNYANIN EN PAHALI SİLAHLARINDAN OLAN İSPANYOL ÇİFTLİSİ 50.000 DOLAR VE 150.000 DOLAR ARASI GERÇEK PİYASASI OLMAKLA KRALİYET AİLELERİNEYAPILMIŞTIR.ÜRÜN BİREBİR YAPILMIŞ BİLMEYENİN ORJİNAL SANABİLECEĞİ CİNSTEN GÜZEL İŞÇİLİĞİ OLMAKLA FAALDİR.KOMPLE ÇELİKTEN MAMUL OLMAKLA ÇİFTLİ ATEŞ MEKANİZMASI MEVCUTTUR.35 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 16

  Lot: 16

  İSPANYOLÇİFTLİSİ-DÜNYANIN EN PAHALI SİLAHLARINDAN OLAN İSPANYOL ÇİFTLİSİ 50.000 DOLAR VE 150.000 DOLAR ARASI GERÇEK PİYASASI OLMAKLA KRALİYET AİLELERİNEYAPILMIŞTIR.ÜRÜN BİREBİR YAPILMIŞ BİLMEYENİN ORJİNAL SANABİLECEĞİ CİNSTEN GÜZEL İŞÇİLİĞİ OLMAKLA FAALDİR.KOMPLE ÇELİKTEN MAMUL OLMAKLA ÇİFTLİ ATEŞ MEKANİZMASI MEVCUTTUR.35 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • ÇERKES KAMASI - 53 CM UZUNLUĞUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA KINI OLAN KAN OLUKLU BÜYÜK BOY ÇERKES KAMASI.EL DÖVME ÇELİĞİ KABARTMA EL İŞİ KINI MEVCUTTUR.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ÇERKES KAMASI - 53 CM UZUNLUĞUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA KINI OLAN KAN OLUKLU BÜYÜK BOY ÇERKES KAMASI.EL DÖVME ÇELİĞİ KABARTMA EL İŞİ KINI MEVCUTTUR.

  TLSold
 • SABUN TAŞI SEHPA-KOMPLE SABUN TAŞINDAN OYULARAK YAPILMIŞ EKSİĞİ BULUNMAYAN SABUNTAŞINDAN SEHPA 46X50 CM BOYUTUNDA OLUP GOOGLE LENS LE ARATINCA 1000 DOLARA YAKIN FİYATLARI GÖRÜLMEKTEDİR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  SABUN TAŞI SEHPA-KOMPLE SABUN TAŞINDAN OYULARAK YAPILMIŞ EKSİĞİ BULUNMAYAN SABUNTAŞINDAN SEHPA 46X50 CM BOYUTUNDA OLUP GOOGLE LENS LE ARATINCA 1000 DOLARA YAKIN FİYATLARI GÖRÜLMEKTEDİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ SAATÇİ BAKIM SETİ-İNGİLİZ YAPIMI CEP SAATLERİNE DİREK ÇAKMAK VE BAŞKA AMAÇLARLA KULLANILAN TAKIM SAATÇİ BAKIM SETİ(DEP SAATİ KOLEKSİYONERLERİ İÇİNDİR)20X18X14 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 19

  Lot: 19

  OSMANLI DÖNEMİ SAATÇİ BAKIM SETİ-İNGİLİZ YAPIMI CEP SAATLERİNE DİREK ÇAKMAK VE BAŞKA AMAÇLARLA KULLANILAN TAKIM SAATÇİ BAKIM SETİ(DEP SAATİ KOLEKSİYONERLERİ İÇİNDİR)20X18X14 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ ŞAM İŞİ SANDALYE-110 X70 CM BOYUTLARINDA ŞAM İŞİ KOMPLE ESKİ NOKTALARI ZIMPARALANMIŞ VE VERNİKLENMİŞ ÜZERİ NOKTA NOKTA HAZAR SEDEFLERİ ÇAKILMIŞ İÇ İÇE GEÇMELİ EKSİKSİZ ŞAM NACCAR İŞÇİLİKLİ SANDALYE

  Lot No: 20

  Lot: 20

  OSMANLI DÖNEMİ ŞAM İŞİ SANDALYE-110 X70 CM BOYUTLARINDA ŞAM İŞİ KOMPLE ESKİ NOKTALARI ZIMPARALANMIŞ VE VERNİKLENMİŞ ÜZERİ NOKTA NOKTA HAZAR SEDEFLERİ ÇAKILMIŞ İÇ İÇE GEÇMELİ EKSİKSİZ ŞAM NACCAR İŞÇİLİKLİ SANDALYE

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ EDİRNE KARİ KAVUKLUK-OSMANLI DÖNEMİ 18.YY A AİT OSMANLI NACCARLARINA AİT EDİRNEKARİ GÜZELLİĞİ İLE YAPILMIŞ TEPE NOKTADA "ALLAH" LAFSI OYULARAK İŞLENMİŞ EDİRNEKARİ KAVUKLUK 84X30 CM BOYUTLARINDADIR

  Lot No: 21

  Lot: 21

  OSMANLI DÖNEMİ EDİRNE KARİ KAVUKLUK-OSMANLI DÖNEMİ 18.YY A AİT OSMANLI NACCARLARINA AİT EDİRNEKARİ GÜZELLİĞİ İLE YAPILMIŞ TEPE NOKTADA "ALLAH" LAFSI OYULARAK İŞLENMİŞ EDİRNEKARİ KAVUKLUK 84X30 CM BOYUTLARINDADIR

  TLSold
 • 2 ADET YATAĞAN-BOYNUZ SAPLI 18.YY AİT EKSİĞİ BULUNMAYAN 86X83 CM BOYUTUNDA ORJİNAL HALİ İLE YATAĞAN

  Lot No: 22

  Lot: 22

  2 ADET YATAĞAN-BOYNUZ SAPLI 18.YY AİT EKSİĞİ BULUNMAYAN 86X83 CM BOYUTUNDA ORJİNAL HALİ İLE YATAĞAN

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ ÇEŞNİLİ 6 ADET KAŞIK-OSMANLI DÖNEMİ 6 ADET ÇEŞNİLİ VE BİLİNEN BİR MOTİF OLAN KOMPLE GÜMÜŞ KAŞIK TAKIMI TOPLAM 188 GRAM OLMAKLA AÇILIŞ FİYATI HURDA FİYATIDIR.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ ÇEŞNİLİ 6 ADET KAŞIK-OSMANLI DÖNEMİ 6 ADET ÇEŞNİLİ VE BİLİNEN BİR MOTİF OLAN KOMPLE GÜMÜŞ KAŞIK TAKIMI TOPLAM 188 GRAM OLMAKLA AÇILIŞ FİYATI HURDA FİYATIDIR.

  TLSold
 • 1940 LARA AİT SALON GRAMAFONU-1940 LARA AİT 110X50 CM BOYUTUNDA MASTER VOİCE MARKA SALON GRAMAFONU.DETAYLI FOTOĞRAFLARI ÇEKİLMEKLE ALAN KOLEKSİYONERE KARGO ÖNCESİ ÇALIŞMA VİDEOSU ATILACAKTIR. AYRINTILI GÖRÜNMESİ İSTENEN NOKTA VAR İSE FOTOĞRAF İSTENİLEBİLİR.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  1940 LARA AİT SALON GRAMAFONU-1940 LARA AİT 110X50 CM BOYUTUNDA MASTER VOİCE MARKA SALON GRAMAFONU.DETAYLI FOTOĞRAFLARI ÇEKİLMEKLE ALAN KOLEKSİYONERE KARGO ÖNCESİ ÇALIŞMA VİDEOSU ATILACAKTIR. AYRINTILI GÖRÜNMESİ İSTENEN NOKTA VAR İSE FOTOĞRAF İSTENİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ "ŞİRKETİ HAYRİYE" ÇAY KAZANI -OSMANLI DÖNEMİ LİMAN İŞLETMELERİNİN DE SAHİBİ OLAN ŞİRKETİ HAYRİYE AMBLEMLİ NADİR BAKIR ÇAY KAZANI 9 KG OLMAKLA 70X50X45 BOYUTUNDA OLUP AÇILIŞ FİYATI HURDASINA YAKINDIR.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  OSMANLI DÖNEMİ "ŞİRKETİ HAYRİYE" ÇAY KAZANI -OSMANLI DÖNEMİ LİMAN İŞLETMELERİNİN DE SAHİBİ OLAN ŞİRKETİ HAYRİYE AMBLEMLİ NADİR BAKIR ÇAY KAZANI 9 KG OLMAKLA 70X50X45 BOYUTUNDA OLUP AÇILIŞ FİYATI HURDASINA YAKINDIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇAPUTLUK -OSMANLI DÖNEMİ 10X10 CM BOYUTUNDA GİRİT TİPİ İLK ARMA MOTİFLİ KALE TÜFEĞİ ÇAPUTLUĞU

  Lot No: 26

  Lot: 26

  OSMANLI DÖNEMİ ÇAPUTLUK -OSMANLI DÖNEMİ 10X10 CM BOYUTUNDA GİRİT TİPİ İLK ARMA MOTİFLİ KALE TÜFEĞİ ÇAPUTLUĞU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ ÇİFTE TÜFEK -OSMANLI DÖNEMİ AVRUPA YAPIMI YEKPARE ÇELİK NAMLUDAN OLUŞMA 90CM NAMLU UZUNLUĞU TOPLAM 130 CM OLMAKLA NAMLUDE EK YADA KESİK BULUNMAMAKLA YEKPARE ÇAKMAKLARI FAAL EKSİĞİ BULUNMAYAN KOLEKSİYONLUK ÇİFTE.TETİK TERTİBATI VE AHŞAP GERDANELER SERGİ ÖMRÜ UZUN OLMASI İÇİN YAĞLANARAK GÖNDERİLECEKTİR.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  OSMANLI DÖNEMİ ÇİFTE TÜFEK -OSMANLI DÖNEMİ AVRUPA YAPIMI YEKPARE ÇELİK NAMLUDAN OLUŞMA 90CM NAMLU UZUNLUĞU TOPLAM 130 CM OLMAKLA NAMLUDE EK YADA KESİK BULUNMAMAKLA YEKPARE ÇAKMAKLARI FAAL EKSİĞİ BULUNMAYAN KOLEKSİYONLUK ÇİFTE.TETİK TERTİBATI VE AHŞAP GERDANELER SERGİ ÖMRÜ UZUN OLMASI İÇİN YAĞLANARAK GÖNDERİLECEKTİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ HRİSTİYANLIK 2 ADET MUMLUK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 1800 LÜ YILLAR HRİSTİYANLIK İŞİ KİLİSE BRONZDAN MAMUL 72 CM BOYUTUNDA ÇİFT ŞAMDAN

  Lot No: 28

  Lot: 28

  OSMANLI DÖNEMİ HRİSTİYANLIK 2 ADET MUMLUK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 1800 LÜ YILLAR HRİSTİYANLIK İŞİ KİLİSE BRONZDAN MAMUL 72 CM BOYUTUNDA ÇİFT ŞAMDAN

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DUVAR SAATİ-OSMANLI DÖNEMİ ÇALIŞIR VAZİYETTE AVRUPA 88 CM YE 30 CM BOYUTUNDA DUVAR SAATİ.ÇALIŞMA VİDEOSU ÖZELDEN İSTENEBİLİR

  Lot No: 29

  Lot: 29

  OSMANLI DÖNEMİ DUVAR SAATİ-OSMANLI DÖNEMİ ÇALIŞIR VAZİYETTE AVRUPA 88 CM YE 30 CM BOYUTUNDA DUVAR SAATİ.ÇALIŞMA VİDEOSU ÖZELDEN İSTENEBİLİR

  TLSold
 • AYAKKABI BOYAMA SANDUKASI-1950 LERE AİT KALLAVİ BOY 135 CM BOYUTUNDA TÜM ŞİŞELERİNE VE TÜM PARÇALARINA KADAR TAM DÖNEM ÜRÜNÜ OLUP DAHA SONRA YAPILANLARDAN DEĞİLDİR.ŞİŞE FİYATLARI 100 -300 TL ARASINDA DEĞİŞMEKLE SADECE 40 ADET ŞİŞESİ MEVCUTTUR.GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMEKLE HERKES TARAFIDAN TERCİH EDİLEN TEŞHİRİ GÜZEL BİR ÜRÜNDÜR.AKSANLARI PİRİNÇTEN MAMULOLDUKÇA AĞIRDIR.ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  AYAKKABI BOYAMA SANDUKASI-1950 LERE AİT KALLAVİ BOY 135 CM BOYUTUNDA TÜM ŞİŞELERİNE VE TÜM PARÇALARINA KADAR TAM DÖNEM ÜRÜNÜ OLUP DAHA SONRA YAPILANLARDAN DEĞİLDİR.ŞİŞE FİYATLARI 100 -300 TL ARASINDA DEĞİŞMEKLE SADECE 40 ADET ŞİŞESİ MEVCUTTUR.GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMEKLE HERKES TARAFIDAN TERCİH EDİLEN TEŞHİRİ GÜZEL BİR ÜRÜNDÜR.AKSANLARI PİRİNÇTEN MAMULOLDUKÇA AĞIRDIR.ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ NECEF TESPİH -98 GR OSMANLI DÖNEMİ 14MMX14MM FIÇI KESİM NECEFİ BAĞA. TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLMAKLA DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  OSMANLI DÖNEMİ NECEF TESPİH -98 GR OSMANLI DÖNEMİ 14MMX14MM FIÇI KESİM NECEFİ BAĞA. TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLMAKLA DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MAT DAMLA-OSMANLI DÖNEMİ OLMAKLA YENİDEN TOPLANMIŞ 119 HABBE 44 GR MAT DAMLA ZİKİR TESPİHİ.TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE RESİM TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  OSMANLI DÖNEMİ MAT DAMLA-OSMANLI DÖNEMİ OLMAKLA YENİDEN TOPLANMIŞ 119 HABBE 44 GR MAT DAMLA ZİKİR TESPİHİ.TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE RESİM TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ NECEFİ BAĞA-OSMANLI DÖNEMİ 13MMX9MM TRAŞLANMIŞ 55 GR NECEFİ BAĞA.TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  OSMANLI DÖNEMİ NECEFİ BAĞA-OSMANLI DÖNEMİ 13MMX9MM TRAŞLANMIŞ 55 GR NECEFİ BAĞA.TÜM TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ NECEFİ BAĞA-OSMANLI DÖNEMİNE AİT NECEF BAĞA 13MMX10MM 60GR OLMAKLA 10 GR GÜMÜŞ PÜSKÜLÜ MEVCUTTUR.TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  OSMANLI DÖNEMİ NECEFİ BAĞA-OSMANLI DÖNEMİNE AİT NECEF BAĞA 13MMX10MM 60GR OLMAKLA 10 GR GÜMÜŞ PÜSKÜLÜ MEVCUTTUR.TESPİHLERİMİZ ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP DETAYLI FOTO VE BİLGİ TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ EVLİLİK DEFTERİ-OSMANLI DÖNEMİ BURSA VE İSTANBUL BÖLGESİNE AİT EVLİLİK AHİTLERİNİN YAPILDIĞI DEFTER.DETAYLI İNCELENDİĞİNDE TARİHE IŞIK TUTACAK BİLGİLER VE EVLİLİKLER ÖĞRENİLEBİLİR.BOYUTLARI

  Lot No: 35

  Lot: 35

  OSMANLI DÖNEMİ EVLİLİK DEFTERİ-OSMANLI DÖNEMİ BURSA VE İSTANBUL BÖLGESİNE AİT EVLİLİK AHİTLERİNİN YAPILDIĞI DEFTER.DETAYLI İNCELENDİĞİNDE TARİHE IŞIK TUTACAK BİLGİLER VE EVLİLİKLER ÖĞRENİLEBİLİR.BOYUTLARI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET KÜLTABLASI-OSMANLI DÖNEMİ FIRKATEYNLERDE BAHRİYELİLERİN KULLANDIĞI KÜLTABLASI.BAHRİYE NAZIRI RAUF ORBAY IN DA YAVUZ ZIRHLISINDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI MEVCUTTUR.DENİZCİLİK KOLEKSİYONERİNDEN ÇIKMA NADİR BİR ÜRÜNDÜR

  Lot No: 36

  Lot: 36

  OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET KÜLTABLASI-OSMANLI DÖNEMİ FIRKATEYNLERDE BAHRİYELİLERİN KULLANDIĞI KÜLTABLASI.BAHRİYE NAZIRI RAUF ORBAY IN DA YAVUZ ZIRHLISINDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI MEVCUTTUR.DENİZCİLİK KOLEKSİYONERİNDEN ÇIKMA NADİR BİR ÜRÜNDÜR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİSÜRMENE BIÇAK-EFELERİN KOLTUK ALTUNDA TAŞIDIĞI ORJİNAL TOMBAĞINDA MORS DİŞİ BIÇAK OLMAKLA 20 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 37

  Lot: 37

  OSMANLI DÖNEMİSÜRMENE BIÇAK-EFELERİN KOLTUK ALTUNDA TAŞIDIĞI ORJİNAL TOMBAĞINDA MORS DİŞİ BIÇAK OLMAKLA 20 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • İTALYAN KONSOL-İTALYAN BAROK DÖNEMİ MELEK MOTİFLERİ İLE İŞLENMİŞ 60X23 CM BOYUTUNDA OLDUKÇA BÜYÜK KONSOL

  Lot No: 38

  Lot: 38

  İTALYAN KONSOL-İTALYAN BAROK DÖNEMİ MELEK MOTİFLERİ İLE İŞLENMİŞ 60X23 CM BOYUTUNDA OLDUKÇA BÜYÜK KONSOL

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET BUHURDAN-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 3 ADET VE 3 ÜDE HRİSTİYAN KÜLTÜRÜNE AİT OSMANLI DÖMEMİ 25X17X18 BOYUTLARINDA BUHURDANLAR.EN BÜYÜK OLANI NADİRDİR

  Lot No: 39

  Lot: 39

  OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET BUHURDAN-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 3 ADET VE 3 ÜDE HRİSTİYAN KÜLTÜRÜNE AİT OSMANLI DÖMEMİ 25X17X18 BOYUTLARINDA BUHURDANLAR.EN BÜYÜK OLANI NADİRDİR

  TLSold
 • CİHADİYE YÜZÜK-1.DÜNYA SAVAŞINDA YARDIM TOPLAMAK İÇİN SİLAH NAMULULARINDAN YAPILAN ORJİİNALCİHADİYE YÜZÜK

  Lot No: 40

  Lot: 40

  CİHADİYE YÜZÜK-1.DÜNYA SAVAŞINDA YARDIM TOPLAMAK İÇİN SİLAH NAMULULARINDAN YAPILAN ORJİİNALCİHADİYE YÜZÜK

  TLSold
 • MEVLANA MADALYA-1900 ORTALARINDA MEVLEVİ SEMAZENLERE VERİLEN ORJİNAL KURDELASINDA 4 GRAM GÜMÜŞ MEVLANA MADALYA

  Lot No: 41

  Lot: 41

  MEVLANA MADALYA-1900 ORTALARINDA MEVLEVİ SEMAZENLERE VERİLEN ORJİNAL KURDELASINDA 4 GRAM GÜMÜŞ MEVLANA MADALYA

  TLSold
 • PİŞTOV-1950LER ANTEP E AİT 9MM BARUT HAKKI İLE ÇALIŞAN ÜST NAMLU DA KAKMALARI BULUNAN SEDEF KAKMALARI DA MEVCUT 30 CM BOYUTUNDA PİŞTOV

  Lot No: 42

  Lot: 42

  PİŞTOV-1950LER ANTEP E AİT 9MM BARUT HAKKI İLE ÇALIŞAN ÜST NAMLU DA KAKMALARI BULUNAN SEDEF KAKMALARI DA MEVCUT 30 CM BOYUTUNDA PİŞTOV

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET ŞİFA TASI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 3 ADET BİRİ ÖNLÜ ARKALI KOMPLE AYET YAZILI 13X14X15 CM BOYUTLARINDA ŞİFA TASLARI

  Lot No: 43

  Lot: 43

  OSMANLI DÖNEMİ 3 ADET ŞİFA TASI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 3 ADET BİRİ ÖNLÜ ARKALI KOMPLE AYET YAZILI 13X14X15 CM BOYUTLARINDA ŞİFA TASLARI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ AĞIZLIK-OSMANLI DÖNEMİ 31 GRAM AĞIRLIĞINDA EMZİK KISMI MİSKEVİ BAĞA OLAN GÜMÜŞ VE SAVATLI AĞIZLIK

  Lot No: 44

  Lot: 44

  OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ AĞIZLIK-OSMANLI DÖNEMİ 31 GRAM AĞIRLIĞINDA EMZİK KISMI MİSKEVİ BAĞA OLAN GÜMÜŞ VE SAVATLI AĞIZLIK

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ HAVLU PEŞKİR VE BOHÇALAR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 83X35 218X26 47X49 97X39 65X65 58X58 68X68 130X40 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 8 ADETTİR.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  OSMANLI DÖNEMİ HAVLU PEŞKİR VE BOHÇALAR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 83X35 218X26 47X49 97X39 65X65 58X58 68X68 130X40 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 8 ADETTİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ PEŞKİR HAVLU BOHÇALAR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 60X60 105X49 55X58 85X80 72X72190X17 2 ADET OLMAK ÜZERE TOPLAM 7 ADET BOHÇA PEŞKİR VE HAVLULAR

  Lot No: 46

  Lot: 46

  OSMANLI DÖNEMİ PEŞKİR HAVLU BOHÇALAR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 60X60 105X49 55X58 85X80 72X72190X17 2 ADET OLMAK ÜZERE TOPLAM 7 ADET BOHÇA PEŞKİR VE HAVLULAR

  TLSold
 • AYETLER YAZILI ŞİFA TASI-KOMPLE İÇİ NOKTA NOKTA ŞİFA AYETLERİ İLE DOLU ARKASINDA AİDİYET YAZISI BULUNAN BRONZDAN MAMULDUR.20 CM ÇAPINDA OLMAKLA YAKIN DÖNEME AİTTİR.YAZSISI OKUTULAMAMIŞTIR.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  AYETLER YAZILI ŞİFA TASI-KOMPLE İÇİ NOKTA NOKTA ŞİFA AYETLERİ İLE DOLU ARKASINDA AİDİYET YAZISI BULUNAN BRONZDAN MAMULDUR.20 CM ÇAPINDA OLMAKLA YAKIN DÖNEME AİTTİR.YAZSISI OKUTULAMAMIŞTIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET CÜZDAN-BÜYÜK OLAN KOMPLE FİL DİŞİNDEN YAPILMIŞ ÜZERİ ALTIN VE GÜMÜŞLE YAPILMIŞ ( ALTININ TAHMİNİ GRAMI 2 GRAM OLDUĞU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR) DİĞERİNİN MALZEMESİ BAKALİT YADA MORS DİŞİ OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN ÜZERİ KOMPLE GÜMÜŞTÜR.GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMİŞ FOTOLARDA DETAYLANDIRILMIŞTIR. 8CM VE 6 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 48

  Lot: 48

  OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET CÜZDAN-BÜYÜK OLAN KOMPLE FİL DİŞİNDEN YAPILMIŞ ÜZERİ ALTIN VE GÜMÜŞLE YAPILMIŞ ( ALTININ TAHMİNİ GRAMI 2 GRAM OLDUĞU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR) DİĞERİNİN MALZEMESİ BAKALİT YADA MORS DİŞİ OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN ÜZERİ KOMPLE GÜMÜŞTÜR.GÜNÜMÜZE EKSİKSİZ GELMİŞ FOTOLARDA DETAYLANDIRILMIŞTIR. 8CM VE 6 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • OSMANLI MÜHÜRLÜ BAL KAŞIĞI -ÜZERİNDE DAMGASI BULUNAN OSMANLI DÖNEMİ BAL KAŞIĞI

  Lot No: 49

  Lot: 49

  OSMANLI MÜHÜRLÜ BAL KAŞIĞI -ÜZERİNDE DAMGASI BULUNAN OSMANLI DÖNEMİ BAL KAŞIĞI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ KİLİSE İKONU-OSMANLI DÖNEMİNE AİT KATOLİK KİLİSELERİNE KONULAN KATALİN KAPLAMA ÇERÇEVESİ OLAN 44X40 CM BOYUTUNDA KİLİSE İKONU

  Lot No: 50

  Lot: 50

  OSMANLI DÖNEMİ KİLİSE İKONU-OSMANLI DÖNEMİNE AİT KATOLİK KİLİSELERİNE KONULAN KATALİN KAPLAMA ÇERÇEVESİ OLAN 44X40 CM BOYUTUNDA KİLİSE İKONU

  TLSold
 • ŞEŞBER- EL OYMA 45 CM BOYUTUNDA ÇÜRÜK YERLERİ ZIMPARALANMIŞ ESKİ DÖNEM ŞEŞBER(GÜRZ)

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ŞEŞBER- EL OYMA 45 CM BOYUTUNDA ÇÜRÜK YERLERİ ZIMPARALANMIŞ ESKİ DÖNEM ŞEŞBER(GÜRZ)

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ KAMÇI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT MORS DİŞİ YADA KEMİK KAKMA NOKTA İŞLEMELERİ BULUNAN AT KAMÇISI

  Lot No: 52

  Lot: 52

  OSMANLI DÖNEMİ KAMÇI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT MORS DİŞİ YADA KEMİK KAKMA NOKTA İŞLEMELERİ BULUNAN AT KAMÇISI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ HAVLU -OSMANLI DÖNEMİNE AİT 95X42 2 ADET 40X73 10 ADET BULUNAN 12 ADET HAVLU

  Lot No: 53

  Lot: 53

  OSMANLI DÖNEMİ HAVLU -OSMANLI DÖNEMİNE AİT 95X42 2 ADET 40X73 10 ADET BULUNAN 12 ADET HAVLU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ AFYON KAMA-OSMANLI DÖNEMİNE AİT AFYON İŞİ KÖK BOYA KAKMALARI MEVCUT ÇELİK NAMLUDAN MAMUL ÇİFT TARAFLI HİLALLERİ BULUNAN 35 CM UZUNLUĞUNDA AFYON İŞİ KUŞAK KAMASI

  Lot No: 54

  Lot: 54

  OSMANLI DÖNEMİ AFYON KAMA-OSMANLI DÖNEMİNE AİT AFYON İŞİ KÖK BOYA KAKMALARI MEVCUT ÇELİK NAMLUDAN MAMUL ÇİFT TARAFLI HİLALLERİ BULUNAN 35 CM UZUNLUĞUNDA AFYON İŞİ KUŞAK KAMASI

  TLSold
 • RUM FENERLERİ -30 VE 20 CM ARALIĞINDA 6 ADET RUM FENERİ 1 ADEDİNİN FLARI MEVCUTTUR.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  RUM FENERLERİ -30 VE 20 CM ARALIĞINDA 6 ADET RUM FENERİ 1 ADEDİNİN FLARI MEVCUTTUR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ AFYON SÜRAHİ-OSMANLI DÖNEMİ YEKPARE PARÇADAN EL OYMA KAMBEROĞLU ALİ 1316 YAZILI AHŞAP TESTİ.40X22 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  OSMANLI DÖNEMİ AFYON SÜRAHİ-OSMANLI DÖNEMİ YEKPARE PARÇADAN EL OYMA KAMBEROĞLU ALİ 1316 YAZILI AHŞAP TESTİ.40X22 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • KİLİSE İKONU-MALZEMESİ TAM OLARAK TESPİT EDİLEMEYEN SIKIŞTIRMA MALZEME OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN AHŞAP KAİDE ÜZERİNE TUTTURULMUŞ AĞIR 75CM 32 CM BOYUTUNDA NADİR KİLİSE İKONU

  Lot No: 57

  Lot: 57

  KİLİSE İKONU-MALZEMESİ TAM OLARAK TESPİT EDİLEMEYEN SIKIŞTIRMA MALZEME OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN AHŞAP KAİDE ÜZERİNE TUTTURULMUŞ AĞIR 75CM 32 CM BOYUTUNDA NADİR KİLİSE İKONU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BOSNA DEĞİRMEN -BOL İŞÇİLİKLİ 28 CM BOYUTUNDA OSMANLI DÖNEMİ BOSNA İŞÇİLİKLİ DEĞİRMEN

  Lot No: 58

  Lot: 58

  OSMANLI DÖNEMİ BOSNA DEĞİRMEN -BOL İŞÇİLİKLİ 28 CM BOYUTUNDA OSMANLI DÖNEMİ BOSNA İŞÇİLİKLİ DEĞİRMEN

  TLSold
 • FORTİS CEP SAATİ-OLDUKÇA PAHALI BİR SAAT FİRMASI OLAN FORTİS İN EKSİKSİZ AVCI KASA CEP SAATİ.FORTİS NADİR ÇIKMAKLA EMSAL FİYATLARINA BAKILABİLİR

  Lot No: 59

  Lot: 59

  FORTİS CEP SAATİ-OLDUKÇA PAHALI BİR SAAT FİRMASI OLAN FORTİS İN EKSİKSİZ AVCI KASA CEP SAATİ.FORTİS NADİR ÇIKMAKLA EMSAL FİYATLARINA BAKILABİLİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR MANGAL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 58 CM ÇAPINDA AHŞAP AYAKLARA OTURTULAN BAKIR MANGAL.ÜRÜN MANGAL ALTI OLMAMAKLA AHŞAP AYAKLARA OTURTULAN MANGAL TÜRÜDÜR.AHŞAP KAİDE AYARLANABİLİR.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR MANGAL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 58 CM ÇAPINDA AHŞAP AYAKLARA OTURTULAN BAKIR MANGAL.ÜRÜN MANGAL ALTI OLMAMAKLA AHŞAP AYAKLARA OTURTULAN MANGAL TÜRÜDÜR.AHŞAP KAİDE AYARLANABİLİR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET SALDIRMA-OSMANLI DÖNEMİ 38 VE 29 CM BOYUTUNDA 2 ADET SALDIRMA BİRİ KAN OLUKLUDUR

  Lot No: 61

  Lot: 61

  OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET SALDIRMA-OSMANLI DÖNEMİ 38 VE 29 CM BOYUTUNDA 2 ADET SALDIRMA BİRİ KAN OLUKLUDUR

  TLSold
 • USTURLAP-GEMİLER İÇİN AÇI YÖN VE RÜZGAR ÖLÇEBİLEN TOPLAM 5 AYRI DİSKİ BULUNAN ELKAZIMA YAZILARI MEVCUT USTURLAP UZUNLUKK 15 CM OLMAKLA DİSK ÇAPI 10CM DİR

  Lot No: 62

  Lot: 62

  USTURLAP-GEMİLER İÇİN AÇI YÖN VE RÜZGAR ÖLÇEBİLEN TOPLAM 5 AYRI DİSKİ BULUNAN ELKAZIMA YAZILARI MEVCUT USTURLAP UZUNLUKK 15 CM OLMAKLA DİSK ÇAPI 10CM DİR

  TLSold
 • YUSURİ TESPİH-17.5X17.5 MM ÖLÇÜLERİNDE MERCAN KÖKÜ YUSURİ USTA İŞÇİLİKLİBÜYÜKBOY YUSURİ TESPİH

  Lot No: 63

  Lot: 63

  YUSURİ TESPİH-17.5X17.5 MM ÖLÇÜLERİNDE MERCAN KÖKÜ YUSURİ USTA İŞÇİLİKLİBÜYÜKBOY YUSURİ TESPİH

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ AFYON İŞİ KAHVE KUTUSU-OSMANLI DÖNEMİNE AİT AFYON İŞİ KÖK BOYA KAKMALARI BULUNAN KAHVEKUTUSU 17X11 CM BOYUTLARINDADIR

  Lot No: 64

  Lot: 64

  OSMANLI DÖNEMİ AFYON İŞİ KAHVE KUTUSU-OSMANLI DÖNEMİNE AİT AFYON İŞİ KÖK BOYA KAKMALARI BULUNAN KAHVEKUTUSU 17X11 CM BOYUTLARINDADIR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEM AİT RUM KİLDANLIK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT RUM İŞİ 16X11 CM BOYUTUNDA BAKIR KİLDANLIK

  Lot No: 65

  Lot: 65

  OSMANLI DÖNEM AİT RUM KİLDANLIK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT RUM İŞİ 16X11 CM BOYUTUNDA BAKIR KİLDANLIK

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ KLİŞE-OSMANLI DÖNEMİ FOTOĞRAFLI BASKI KLİŞESİ

  Lot No: 66

  Lot: 66

  OSMANLI DÖNEMİ KLİŞE-OSMANLI DÖNEMİ FOTOĞRAFLI BASKI KLİŞESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ KLİŞE-15 CM BOYUTUNDA RUMCA GAZETE BASKI KLİŞESİ

  Lot No: 67

  Lot: 67

  OSMANLI DÖNEMİ KLİŞE-15 CM BOYUTUNDA RUMCA GAZETE BASKI KLİŞESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ TOPÇU DÜRBÜNÜ-1915 YILINA AİT ÇANAKKALE SAVAŞINDADA KULLANILAN 100 METRE NET GÖRÜŞ SAĞLAYAN CEPHE DÜRBÜNÜ 15X12 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  OSMANLI DÖNEMİ TOPÇU DÜRBÜNÜ-1915 YILINA AİT ÇANAKKALE SAVAŞINDADA KULLANILAN 100 METRE NET GÖRÜŞ SAĞLAYAN CEPHE DÜRBÜNÜ 15X12 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DÜRBÜN-OSMANLI DÖNEMİ FRANSIZ YAPIMI 1900 BAŞINA AİT TOPÇU DÜRBÜNÜ 10X10 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 69

  Lot: 69

  OSMANLI DÖNEMİ DÜRBÜN-OSMANLI DÖNEMİ FRANSIZ YAPIMI 1900 BAŞINA AİT TOPÇU DÜRBÜNÜ 10X10 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI OLMAKLA İÇERİSİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 70

  Lot: 70

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI OLMAKLA İÇERİSİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ HEPSİ CONSTANTİNOPLE YAZILI 100 ADET SİGARA KAĞIDI OLUO KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 71

  Lot: 71

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ HEPSİ CONSTANTİNOPLE YAZILI 100 ADET SİGARA KAĞIDI OLUO KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 72

  Lot: 72

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 73

  Lot: 73

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 74

  Lot: 74

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 75

  Lot: 75

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 76

  Lot: 76

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MIZRAK UCU-OSMANLI DÖNEMİ ELDÖVME MIZRAK UCU

  Lot No: 77

  Lot: 77

  OSMANLI DÖNEMİ MIZRAK UCU-OSMANLI DÖNEMİ ELDÖVME MIZRAK UCU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 78

  Lot: 78

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 79

  Lot: 79

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  Lot No: 80

  Lot: 80

  OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET SİGARA KAĞIDI-OSMANLI DÖNEMİ 100 ADET İÇİNDE CONSTANTİNOPLE YAZILI OLANLAR BULUNMAKLA KOLEKSİYONUN SON ÜRÜNLERİDİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MAKAS-OSMANLI DÖNEMİ 32 CM ÇİFT TARAFINDA BİR KISMI DÖKÜLMÜŞ ALTIN KAKMALARI BULUNAN EL DÖVME YEKPARE MAKAS

  Lot No: 81

  Lot: 81

  OSMANLI DÖNEMİ MAKAS-OSMANLI DÖNEMİ 32 CM ÇİFT TARAFINDA BİR KISMI DÖKÜLMÜŞ ALTIN KAKMALARI BULUNAN EL DÖVME YEKPARE MAKAS

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ RUM İŞİ KOLYE TILSIM-1800 LÜ YILLARA AİT BOLLUK GETİRİCİLEĞİNE İNANILAN RUM İŞİ 7 CM BOYUTUNDA BRONZ TILSIM

  Lot No: 82

  Lot: 82

  OSMANLI DÖNEMİ RUM İŞİ KOLYE TILSIM-1800 LÜ YILLARA AİT BOLLUK GETİRİCİLEĞİNE İNANILAN RUM İŞİ 7 CM BOYUTUNDA BRONZ TILSIM

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE MANGAL-OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE İŞÇİLİKLİ 38X36 CM BOYUTUNDA EKSİKSİZ MANGAL

  Lot No: 83

  Lot: 83

  OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE MANGAL-OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE İŞÇİLİKLİ 38X36 CM BOYUTUNDA EKSİKSİZ MANGAL

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİNE AİT YÜZÜK VE KRAVAT İĞNESİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT GÜMÜŞ SAVATLI VETAŞLIN YÜZÜK VE KRAVAT İĞNESİ

  Lot No: 84

  Lot: 84

  OSMANLI DÖNEMİNE AİT YÜZÜK VE KRAVAT İĞNESİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT GÜMÜŞ SAVATLI VETAŞLIN YÜZÜK VE KRAVAT İĞNESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİ 26X17 CM BOYUTUNDA NADİR TELKARİ HAMAYIL

  Lot No: 85

  Lot: 85

  OSMANLI DÖNEMİ HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİ 26X17 CM BOYUTUNDA NADİR TELKARİ HAMAYIL

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BOSNA BAKIRLAR-26CMM 22CM 20CM ÇAPLARINDA OLMAKLA KAPAK KISMI KILTESTERE İŞİ İLE YAPILMIŞ BOSNA İŞİ 3 ADET BAKIR LENGER TAM TAKIM

  Lot No: 86

  Lot: 86

  OSMANLI DÖNEMİ BOSNA BAKIRLAR-26CMM 22CM 20CM ÇAPLARINDA OLMAKLA KAPAK KISMI KILTESTERE İŞİ İLE YAPILMIŞ BOSNA İŞİ 3 ADET BAKIR LENGER TAM TAKIM

  TLSold
 • BRONZ İKON-AÇILABİLEN HZ İSA VEMERYEM GÖRSELLİ 2 ADET BRONZ İKON

  Lot No: 87

  Lot: 87

  BRONZ İKON-AÇILABİLEN HZ İSA VEMERYEM GÖRSELLİ 2 ADET BRONZ İKON

  TLSold
 • İNVİCTA SAAT-İNVİCTA FİRMASINA AİT ORJİNAL İNVİCTA RESERVE QUARZ ORJİNAL KOL SAATİ OLUP8000-15000 0 FİYATI VARDIR.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  İNVİCTA SAAT-İNVİCTA FİRMASINA AİT ORJİNAL İNVİCTA RESERVE QUARZ ORJİNAL KOL SAATİ OLUP8000-15000 0 FİYATI VARDIR.

  TLSold
 • MIRRADANLIK-OLDUKÇA ESKİ EL KAZIMA İŞLEMELERİ BULUNAN MIRRADANLIK 20X22 CM BOYUTUNDA BAKIR MIRRA

  Lot No: 89

  Lot: 89

  MIRRADANLIK-OLDUKÇA ESKİ EL KAZIMA İŞLEMELERİ BULUNAN MIRRADANLIK 20X22 CM BOYUTUNDA BAKIR MIRRA

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MÜHÜR YÜZÜK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT EL KAZIMA MÜHÜR YÜZÜK

  Lot No: 90

  Lot: 90

  OSMANLI DÖNEMİ MÜHÜR YÜZÜK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT EL KAZIMA MÜHÜR YÜZÜK

  TLSold
 • İNGİLİZ DÖKÜM TOP-ÜZERİNDE İNGİLİZ KRALİYET SİLAHLI BİRLİKLERİNİN ASKERİ İNSİALİ BULUNAN DÖKÜM TOP OLMAKLA ETLİ VE AĞIR BİR ÜRÜNDÜR.33CV X14 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 91

  Lot: 91

  İNGİLİZ DÖKÜM TOP-ÜZERİNDE İNGİLİZ KRALİYET SİLAHLI BİRLİKLERİNİN ASKERİ İNSİALİ BULUNAN DÖKÜM TOP OLMAKLA ETLİ VE AĞIR BİR ÜRÜNDÜR.33CV X14 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • OSMANLI BAKIR KANDİL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT NADİR FORM OLDUKÇA ESKİ 30 CM BOYUTUNDA KANDİL

  Lot No: 92

  Lot: 92

  OSMANLI BAKIR KANDİL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT NADİR FORM OLDUKÇA ESKİ 30 CM BOYUTUNDA KANDİL

  TLSold
 • AVRUPA RESİM-30X40 CM BOYUTUNDA YABANCI BİR RESSAMA AİT AVRUPA RESİM.İMZA HAKKINDA BİLGİMİZ YOKTUR

  Lot No: 93

  Lot: 93

  AVRUPA RESİM-30X40 CM BOYUTUNDA YABANCI BİR RESSAMA AİT AVRUPA RESİM.İMZA HAKKINDA BİLGİMİZ YOKTUR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MEŞRUTİYET MADALYASI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 1876 1.MEŞRUTİYET GAYRİ RESMİ MADALYASI

  Lot No: 94

  Lot: 94

  OSMANLI DÖNEMİ MEŞRUTİYET MADALYASI-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 1876 1.MEŞRUTİYET GAYRİ RESMİ MADALYASI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BRONZ HOKKA-FRANSIZ KÜLTÜRÜNE AİT GÜL YAPRAĞI MOTİFLİ KRİSTAL ÇİFT KESME CAMLARI OLAN ATIĞI VE KIRIĞI BULUNMAYAN 19.YY FRANSIZ HOKKA

  Lot No: 95

  Lot: 95

  OSMANLI DÖNEMİ BRONZ HOKKA-FRANSIZ KÜLTÜRÜNE AİT GÜL YAPRAĞI MOTİFLİ KRİSTAL ÇİFT KESME CAMLARI OLAN ATIĞI VE KIRIĞI BULUNMAYAN 19.YY FRANSIZ HOKKA

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE LENGER-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 25 CM ÇAPINDA DAMGASI MEVCUT SÜLEYMANİYE LENGER

  Lot No: 96

  Lot: 96

  OSMANLI DÖNEMİ SÜLEYMANİYE LENGER-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 25 CM ÇAPINDA DAMGASI MEVCUT SÜLEYMANİYE LENGER

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR İBRİK-22 CM BOYUTUNDA OSMANLI DÖNEMİNE AİT BAKIR İBRİK

  Lot No: 97

  Lot: 97

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR İBRİK-22 CM BOYUTUNDA OSMANLI DÖNEMİNE AİT BAKIR İBRİK

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ MÜHÜR YÜZÜK-OSMANLI DÖNEMİ ELKAZIMA GÜMÜŞ KAİDESİNDE KADI MÜHÜR YÜZÜĞÜ

  Lot No: 98

  Lot: 98

  OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ MÜHÜR YÜZÜK-OSMANLI DÖNEMİ ELKAZIMA GÜMÜŞ KAİDESİNDE KADI MÜHÜR YÜZÜĞÜ

  TLSold
 • ONİKS MÜHÜR-NADİR RULO EL KAZIMA MÜHÜR

  Lot No: 99

  Lot: 99

  ONİKS MÜHÜR-NADİR RULO EL KAZIMA MÜHÜR

  TLSold
 • OSMANLIDÖNEMİ AFGAN HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 7CM BOYUTUNDA FİRUZE TAŞLARI İLE SÜSLÜ HAMAYIL.MÜHÜRLÜ OLMAKLA İÇİNE BAKILMAMIŞ YAZMASI BULUNABİLİR

  Lot No: 100

  Lot: 100

  OSMANLIDÖNEMİ AFGAN HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 7CM BOYUTUNDA FİRUZE TAŞLARI İLE SÜSLÜ HAMAYIL.MÜHÜRLÜ OLMAKLA İÇİNE BAKILMAMIŞ YAZMASI BULUNABİLİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ AFGAN HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 7CM BOYUTUNDA TAŞLAR İLE SÜSLÜ MERCAN SALLAMALARI BULUNAN HAMAYIL.MÜHÜRLÜ OLMAKLA İÇİNE BAKILMAMIŞ YAZMASI BULUNABİLİR

  Lot No: 101

  Lot: 101

  OSMANLI DÖNEMİ AFGAN HAMAYIL-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 7CM BOYUTUNDA TAŞLAR İLE SÜSLÜ MERCAN SALLAMALARI BULUNAN HAMAYIL.MÜHÜRLÜ OLMAKLA İÇİNE BAKILMAMIŞ YAZMASI BULUNABİLİR

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DİLİMLİ ECZACI HAVANI-12 CM KULBU 5X6 CM ÖLÇÜSÜ OLAN OSMANLI DÖNEMİ ŞİFACI HAVANI

  Lot No: 102

  Lot: 102

  OSMANLI DÖNEMİ DİLİMLİ ECZACI HAVANI-12 CM KULBU 5X6 CM ÖLÇÜSÜ OLAN OSMANLI DÖNEMİ ŞİFACI HAVANI

  TLSold
 • İRAN 2 ADET KARAF-İRAN YAPIMI 50 CM BOYUTUNDA 2 ADET İRAN KARAF

  Lot No: 103

  Lot: 103

  İRAN 2 ADET KARAF-İRAN YAPIMI 50 CM BOYUTUNDA 2 ADET İRAN KARAF

  TLSold
 • EL OYMA SEHPA-1960LARA AİT TAMAMEN EL OYMA 40X34 CM BOYUTLARINDA ORTA SEHPASI

  Lot No: 104

  Lot: 104

  EL OYMA SEHPA-1960LARA AİT TAMAMEN EL OYMA 40X34 CM BOYUTLARINDA ORTA SEHPASI

  TLSold
 • GEMİ TELEFONU -1930 LARA AİT FIRKATEYNLERDE KULLANILAN EKSİKSİZ GEÇME APARATI FAAL GEMİ TELEFONU

  Lot No: 105

  Lot: 105

  GEMİ TELEFONU -1930 LARA AİT FIRKATEYNLERDE KULLANILAN EKSİKSİZ GEÇME APARATI FAAL GEMİ TELEFONU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR HURMALIK-OSMANLI DÖNEMİ KOLEKSİYON DEĞERİ YÜKSEK KENAR BORDÜRLER KOMPLE İŞLEMELİ 16CM ÇAPINDA BAKIR HURMALIK

  Lot No: 106

  Lot: 106

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR HURMALIK-OSMANLI DÖNEMİ KOLEKSİYON DEĞERİ YÜKSEK KENAR BORDÜRLER KOMPLE İŞLEMELİ 16CM ÇAPINDA BAKIR HURMALIK

  TLSold
 • İNGİLİZ GÜMÜŞ2 ADET BRÜVE-2.DÜNYA SAVAŞINA AİT ZIRHLI BİRLİKLERE VE HAVA İNDİRME TUGAYINA VERİLMİŞ 2 ADET GÜMÜŞ BRÜVE

  Lot No: 107

  Lot: 107

  İNGİLİZ GÜMÜŞ2 ADET BRÜVE-2.DÜNYA SAVAŞINA AİT ZIRHLI BİRLİKLERE VE HAVA İNDİRME TUGAYINA VERİLMİŞ 2 ADET GÜMÜŞ BRÜVE

  TLSold
 • DOĞUBANK MADALYON-1950 Lİ YILLARDA DOĞUBANKIN VERDİĞİ 6 GRAM GÜMÜŞ MADALYON OLUP KATALOG DEĞERİ VARDIR.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  DOĞUBANK MADALYON-1950 Lİ YILLARDA DOĞUBANKIN VERDİĞİ 6 GRAM GÜMÜŞ MADALYON OLUP KATALOG DEĞERİ VARDIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 2 MÜHÜR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET EL KAZIMA BRONZ ŞAHIS MÜHRÜ

  Lot No: 109

  Lot: 109

  OSMANLI DÖNEMİ 2 MÜHÜR-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET EL KAZIMA BRONZ ŞAHIS MÜHRÜ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ KOLYE PARFUM ŞİŞESİ-OSMANLI DÖNEMİ FRANSIZ ÜSTÜNDE BRONZ APLİKLERİ BULUNAN PARFÜM KOLYE PARFÜM ŞİŞESİ

  Lot No: 110

  Lot: 110

  OSMANLI DÖNEMİ KOLYE PARFUM ŞİŞESİ-OSMANLI DÖNEMİ FRANSIZ ÜSTÜNDE BRONZ APLİKLERİ BULUNAN PARFÜM KOLYE PARFÜM ŞİŞESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAĞA AĞIZLIK-OSMANLI DÖNEMİ ATEŞ KATALİN AĞIZLIK

  Lot No: 111

  Lot: 111

  OSMANLI DÖNEMİ BAĞA AĞIZLIK-OSMANLI DÖNEMİ ATEŞ KATALİN AĞIZLIK

  TLSold
 • KABE MOTİFLİ ÖRTÜ-KOMPLE SUZİNE İŞÇİLİKLİ KABE MOTİFLİ VE YAZILI ASMA AHŞABI MEVCUT ESKİ DÖNEM ÖRTÜ

  Lot No: 112

  Lot: 112

  KABE MOTİFLİ ÖRTÜ-KOMPLE SUZİNE İŞÇİLİKLİ KABE MOTİFLİ VE YAZILI ASMA AHŞABI MEVCUT ESKİ DÖNEM ÖRTÜ

  TLSold
 • KAUÇUK İTALYAN MUMLUK -KAUÇUK İTALYAN YAPIMI 35X25 CM BOYUTUNDA İTALYAN BAROK DÖNEMİ MELEK MOTİFLİ ŞAMDAN (PORSELENİNDEN DAHA NADİRDİR)

  Lot No: 113

  Lot: 113

  KAUÇUK İTALYAN MUMLUK -KAUÇUK İTALYAN YAPIMI 35X25 CM BOYUTUNDA İTALYAN BAROK DÖNEMİ MELEK MOTİFLİ ŞAMDAN (PORSELENİNDEN DAHA NADİRDİR)

  TLSold
 • İRAN KAMA-OLDUKÇA ESKİ NAMLU KOMPLE YAZILI KOLEKSİYON DEĞERİNE HAİZ VE DAMGALI BRONZ KOÇ BAŞLI 30 CM BOYUTUNDA KAMA

  Lot No: 114

  Lot: 114

  İRAN KAMA-OLDUKÇA ESKİ NAMLU KOMPLE YAZILI KOLEKSİYON DEĞERİNE HAİZ VE DAMGALI BRONZ KOÇ BAŞLI 30 CM BOYUTUNDA KAMA

  TLSold
 • MEŞRUTİYET MADALYASI-2.MEŞRUTİYETE AİT KURDELASINDA ASKI APARATI EKLENMİŞ MEŞRUTİYET MADALYASI

  Lot No: 115

  Lot: 115

  MEŞRUTİYET MADALYASI-2.MEŞRUTİYETE AİT KURDELASINDA ASKI APARATI EKLENMİŞ MEŞRUTİYET MADALYASI

  TLSold
 • ÇİFT TARAFLI TEBER-BRONZDAN MAMUL 57X28 CM BOYUTUNDA ÇİFT TARAFLI TEBER

  Lot No: 116

  Lot: 116

  ÇİFT TARAFLI TEBER-BRONZDAN MAMUL 57X28 CM BOYUTUNDA ÇİFT TARAFLI TEBER

  TLSold
 • İSTİKLAL MADALYASI VE BERATI-TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL MADALYASI VE BERATI ÇİFT TARAFLI DETAYLI FOTOĞRAF ÇEKİLMİŞ OLUP ORJİNALLİĞİ TEYİT EDİLMEMİŞTİR.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  İSTİKLAL MADALYASI VE BERATI-TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL MADALYASI VE BERATI ÇİFT TARAFLI DETAYLI FOTOĞRAF ÇEKİLMİŞ OLUP ORJİNALLİĞİ TEYİT EDİLMEMİŞTİR.

  TLSold
 • SEDEF KAKMA BASTON-ABANOZ AĞACINDAN 89 CM BOYUNDA SEDEF VE MALAHİT TAŞI KAKMA BASTON

  Lot No: 118

  Lot: 118

  SEDEF KAKMA BASTON-ABANOZ AĞACINDAN 89 CM BOYUNDA SEDEF VE MALAHİT TAŞI KAKMA BASTON

  TLSold
 • 2 ADET KABİLE KAMA-İLKEL ŞARTLARDA DÖVÜLEREK YAPILMIŞ 1950LERE AİT KOLEKSİYON DEGERİ OLAN AFRİKA KABİLE KAMASI

  Lot No: 119

  Lot: 119

  2 ADET KABİLE KAMA-İLKEL ŞARTLARDA DÖVÜLEREK YAPILMIŞ 1950LERE AİT KOLEKSİYON DEGERİ OLAN AFRİKA KABİLE KAMASI

  TLSold
 • OSMANL TUĞRASI İŞLİ NARGİLELİK-OSMANLI MOTİFLERİ İLE İŞLİ PİRİNNÇTEN MAMUL35 CM BOYUTUNDA NARGİLELİK.AÇILIŞ HURDA FİYATINA YAKINDIR

  Lot No: 120

  Lot: 120

  OSMANL TUĞRASI İŞLİ NARGİLELİK-OSMANLI MOTİFLERİ İLE İŞLİ PİRİNNÇTEN MAMUL35 CM BOYUTUNDA NARGİLELİK.AÇILIŞ HURDA FİYATINA YAKINDIR

  TLSold
 • AHŞAP KAİDELİ KAMA-EMNİYET KİLİDİ BULUNAN ÇELİKTEN MAMUL EL DÖVME 1920 LER KAFKASLARA AİT EL OYMA KINLI KAFKAS KAMASI

  Lot No: 121

  Lot: 121

  AHŞAP KAİDELİ KAMA-EMNİYET KİLİDİ BULUNAN ÇELİKTEN MAMUL EL DÖVME 1920 LER KAFKASLARA AİT EL OYMA KINLI KAFKAS KAMASI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ TESPİH-OSMANLI DÖNEMİ KATALİN BAĞA DAN MAMUL EL İŞÇİLİĞİ İMAMEDEN MAMUL 99 LUK ZAZA VE 33 TESPİHTEN MAMUL HÜSNÜ BABA ATOLYESİNE AİT TESPİH TAKIMI.ÜRÜN ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP USTADAN TEYİT ALINABİLİR.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  OSMANLI DÖNEMİ TESPİH-OSMANLI DÖNEMİ KATALİN BAĞA DAN MAMUL EL İŞÇİLİĞİ İMAMEDEN MAMUL 99 LUK ZAZA VE 33 TESPİHTEN MAMUL HÜSNÜ BABA ATOLYESİNE AİT TESPİH TAKIMI.ÜRÜN ORJİNALLİK GARANTİLİ OLUP USTADAN TEYİT ALINABİLİR.

  TLSold
 • NAZİ DÖNEMİ MADALYA-ORJİNAL KURDELALI ORJİNAL NAZİ DÖNEMİNE AİT BLİTZKRİNG SONRASI ERLERE VERİLEN ÜSTÜN HİZMET MADALYASI

  Lot No: 123

  Lot: 123

  NAZİ DÖNEMİ MADALYA-ORJİNAL KURDELALI ORJİNAL NAZİ DÖNEMİNE AİT BLİTZKRİNG SONRASI ERLERE VERİLEN ÜSTÜN HİZMET MADALYASI

  TLSold
 • NAZİ TABAKA-NAZİ ZIRHLI BİRLİKLERİNE VERİLEN SİGARA KAĞIDI VE TÜTÜN KOYMA YERİ MEVCUT ORJİNAL TABAKA ÜZERİNDEKİ İKON SALLANDIĞI İÇİN SAĞLAM OLMASI NEDEİYLE TEKRAR YAPIŞTIRILMIŞTIR.ÜRÜN REPLİKA DEĞİL DÖNEM ÜRÜNÜDÜR.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  NAZİ TABAKA-NAZİ ZIRHLI BİRLİKLERİNE VERİLEN SİGARA KAĞIDI VE TÜTÜN KOYMA YERİ MEVCUT ORJİNAL TABAKA ÜZERİNDEKİ İKON SALLANDIĞI İÇİN SAĞLAM OLMASI NEDEİYLE TEKRAR YAPIŞTIRILMIŞTIR.ÜRÜN REPLİKA DEĞİL DÖNEM ÜRÜNÜDÜR.

  TLSold
 • HİTLER MOTİFİ-18 CM UZUNLUĞUNDA HİTLER MOTİFİ

  Lot No: 125

  Lot: 125

  HİTLER MOTİFİ-18 CM UZUNLUĞUNDA HİTLER MOTİFİ

  TLSold
 • 3 ADET MİNELİ PİRİNÇ TABAK-3 ADET 20X22X24 CM BOYUTUNDA KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ TABAKLAR.ALT ZEMİN KOMPLE PİRİNÇTİR.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  3 ADET MİNELİ PİRİNÇ TABAK-3 ADET 20X22X24 CM BOYUTUNDA KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ TABAKLAR.ALT ZEMİN KOMPLE PİRİNÇTİR.

  TLSold
 • KLARNET-73 CM UZUNLUĞUNDA HALİ İLE 70Lİ YILLARA AİT KLARNET

  Lot No: 127

  Lot: 127

  KLARNET-73 CM UZUNLUĞUNDA HALİ İLE 70Lİ YILLARA AİT KLARNET

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ MAŞALLAH-OSMANLI DÖNEMİNDE BRONZDAN MAMUL ÇOCUKLARA TAKILAN ALLAH LAFSI BULUNAN MAŞALLAH

  Lot No: 128

  Lot: 128

  OSMANLI DÖNEMİ MAŞALLAH-OSMANLI DÖNEMİNDE BRONZDAN MAMUL ÇOCUKLARA TAKILAN ALLAH LAFSI BULUNAN MAŞALLAH

  TLSold
 • 2 ADET BRONZ MÜHÜR-2 ADET EL BRONZ ÜZERİ EL KAZIMA MÜHÜR

  Lot No: 129

  Lot: 129

  2 ADET BRONZ MÜHÜR-2 ADET EL BRONZ ÜZERİ EL KAZIMA MÜHÜR

  TLSold
 • TILSIM-ÜZERİNDE VEFK VE TILSIMLAR BULUNAN PİRİNÇ TABELA OLMAKLA 7X6 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 130

  Lot: 130

  TILSIM-ÜZERİNDE VEFK VE TILSIMLAR BULUNAN PİRİNÇ TABELA OLMAKLA 7X6 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • HZ.HAMZA KILIÇ-HZ.HAMZA KILICI MOTİFİNDE YAPILMIŞ 90 CM BOYUTUNDA KILIÇ

  Lot No: 131

  Lot: 131

  HZ.HAMZA KILIÇ-HZ.HAMZA KILICI MOTİFİNDE YAPILMIŞ 90 CM BOYUTUNDA KILIÇ

  TLSold
 • KILIÇ-90 CM BOYUTUNDA ÇELİKTEN MAMUL ÜZERİ AYETLERLE YAZILI KILIÇ

  Lot No: 132

  Lot: 132

  KILIÇ-90 CM BOYUTUNDA ÇELİKTEN MAMUL ÜZERİ AYETLERLE YAZILI KILIÇ

  TLSold
 • HZ.ALİ ZÜLFİKAR KILIÇ-90 CM BOYUTUNDA ÇELİKTEN MAMUL ÜZERİ AYETLERLE YAZILI ZÜLFİKAR MOTİFİNDE KILIÇ

  Lot No: 133

  Lot: 133

  HZ.ALİ ZÜLFİKAR KILIÇ-90 CM BOYUTUNDA ÇELİKTEN MAMUL ÜZERİ AYETLERLE YAZILI ZÜLFİKAR MOTİFİNDE KILIÇ

  TLSold
 • FİLDİŞİ KAKMA KUTU-ÜZERİ FİLDİŞİ YADA MORS DİŞİ KAKMA KOMPLE MİNE İLE KAPLI 11X9 CM BOYUTLARINDA EKSİKSİZ KUTU

  Lot No: 134

  Lot: 134

  FİLDİŞİ KAKMA KUTU-ÜZERİ FİLDİŞİ YADA MORS DİŞİ KAKMA KOMPLE MİNE İLE KAPLI 11X9 CM BOYUTLARINDA EKSİKSİZ KUTU

  TLSold
 • YEŞİL TAŞ OPAL ŞAMDAN-35 CM BOYUTUNDA YEŞİL TAŞ OPALDEN YAPILMIŞ 2 ADET ŞAMDAN

  Lot No: 135

  Lot: 135

  YEŞİL TAŞ OPAL ŞAMDAN-35 CM BOYUTUNDA YEŞİL TAŞ OPALDEN YAPILMIŞ 2 ADET ŞAMDAN

  TLSold
 • CONWAY FOTOĞRAF MAKİNESİ-CONWAY FİRMASINA AİT TAMAMEN ORJİNAL VE TÜM AKSANLARI FAAL KABINDA KOLEKSİYONLUK FOTOĞRAF MAKİNESİ

  Lot No: 136

  Lot: 136

  CONWAY FOTOĞRAF MAKİNESİ-CONWAY FİRMASINA AİT TAMAMEN ORJİNAL VE TÜM AKSANLARI FAAL KABINDA KOLEKSİYONLUK FOTOĞRAF MAKİNESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DUVAR SAATİ-68X22 CM BOYUTUNDA TAMAMEN FAAL KADRANI KUSURSUZ ÇALIŞMASINDA SORUN OLMAYAN DUVAR SAATİ.ÇALIŞMA VİDEOSU TALEP EDİLİRSE WHASTUPPTAN İSTENEBİLİR.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  OSMANLI DÖNEMİ DUVAR SAATİ-68X22 CM BOYUTUNDA TAMAMEN FAAL KADRANI KUSURSUZ ÇALIŞMASINDA SORUN OLMAYAN DUVAR SAATİ.ÇALIŞMA VİDEOSU TALEP EDİLİRSE WHASTUPPTAN İSTENEBİLİR.

  TLSold
 • EL YAPIMI GENERAL BASTONU-1960 YILLARINDA GENERALLERİN YAPTIRDIĞI KİŞİYE ÖZEL 86 CM BOYUTUNDA EMSALİ OLMAYAN BASTON

  Lot No: 138

  Lot: 138

  EL YAPIMI GENERAL BASTONU-1960 YILLARINDA GENERALLERİN YAPTIRDIĞI KİŞİYE ÖZEL 86 CM BOYUTUNDA EMSALİ OLMAYAN BASTON

  TLSold
 • İTALYAN KARAF-ZİN MALZEMEDEN YAPILMIŞ 70 Lİ YILLARA AİT İTALYAN KARAF

  Lot No: 139

  Lot: 139

  İTALYAN KARAF-ZİN MALZEMEDEN YAPILMIŞ 70 Lİ YILLARA AİT İTALYAN KARAF

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET JETON-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET ZEYTİN TOPLAMA JETONU VE NADİR OLAN İSTANBUL AT YARIŞLARI JETONU

  Lot No: 140

  Lot: 140

  OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET JETON-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET ZEYTİN TOPLAMA JETONU VE NADİR OLAN İSTANBUL AT YARIŞLARI JETONU

  TLSold
 • TELEFUNKEN BAND ÇALAR-ÇALIŞIR VAZİYETTE TELEFUNKEN BAND ÇALAR ( ÇALIŞMA VİDEOSUNU TALEP EDEBİLİRSİNİZ)

  Lot No: 141

  Lot: 141

  TELEFUNKEN BAND ÇALAR-ÇALIŞIR VAZİYETTE TELEFUNKEN BAND ÇALAR ( ÇALIŞMA VİDEOSUNU TALEP EDEBİLİRSİNİZ)

  TLSold
 • ABD DÜRBÜN-ABD ORDUSUNDA PROFESYONEL KULLANILAN HAREKET HALİNDE CAMDA PARILDAMA YAPAN ABD DÜRBÜNÜ ALIP ORDU MALIDIR

  Lot No: 142

  Lot: 142

  ABD DÜRBÜN-ABD ORDUSUNDA PROFESYONEL KULLANILAN HAREKET HALİNDE CAMDA PARILDAMA YAPAN ABD DÜRBÜNÜ ALIP ORDU MALIDIR

  TLSold
 • KORE SAVAŞINA AİT 2 BRÜVE-KORE SAVAŞINA AİT ASKERİ BİRLİKLERE VERİLEN 2 ADET BRÜVE

  Lot No: 143

  Lot: 143

  KORE SAVAŞINA AİT 2 BRÜVE-KORE SAVAŞINA AİT ASKERİ BİRLİKLERE VERİLEN 2 ADET BRÜVE

  TLSold
 • NATİONAL GEOGRAPHİC TELEVİZYON-1990 LARA AİT KAMPLARDA KULLANILMAK İÇİN YAPILMIŞ NATİONAL GEOGRAPHİC TELEVİZYON UZUN DALGA YAYMAKLA TELSİZCİLİKLE İLGİLENENLERDE KULLANABİLMEKTEDİR.ARANAN BİR ÜRÜNDÜR.ÜCRETİ ÖDENMEDİĞİNDEN TEKRAR MÜZAYEDEMİZDEDİR

  Lot No: 144

  Lot: 144

  NATİONAL GEOGRAPHİC TELEVİZYON-1990 LARA AİT KAMPLARDA KULLANILMAK İÇİN YAPILMIŞ NATİONAL GEOGRAPHİC TELEVİZYON UZUN DALGA YAYMAKLA TELSİZCİLİKLE İLGİLENENLERDE KULLANABİLMEKTEDİR.ARANAN BİR ÜRÜNDÜR.ÜCRETİ ÖDENMEDİĞİNDEN TEKRAR MÜZAYEDEMİZDEDİR

  TLSold
 • ŞAM KAMA-PİRİNÇ KINI BULUNAN ÜZERİ TAŞLARLA SÜSLÜ ŞAM İŞİ 30 CM BOYUTUNDA YAZILI KAMA

  Lot No: 145

  Lot: 145

  ŞAM KAMA-PİRİNÇ KINI BULUNAN ÜZERİ TAŞLARLA SÜSLÜ ŞAM İŞİ 30 CM BOYUTUNDA YAZILI KAMA

  TLSold
 • AHŞAP TELEFON-30X25 CM BOYUTUNDA AHŞAP KAİDELİ VE EL KAKMA PİRİNÇLERİ BULUNAN KULLANILABİLİR TELEFON

  Lot No: 146

  Lot: 146

  AHŞAP TELEFON-30X25 CM BOYUTUNDA AHŞAP KAİDELİ VE EL KAKMA PİRİNÇLERİ BULUNAN KULLANILABİLİR TELEFON

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 50 ADET SEBBİLÜRRESAD DERGİSİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 50 ADET KURTULUŞ MÜZELERİNDE BOLCA BULUNAN SEBİLLÜRRESAD DERGİSİ

  Lot No: 147

  Lot: 147

  OSMANLI DÖNEMİ 50 ADET SEBBİLÜRRESAD DERGİSİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 50 ADET KURTULUŞ MÜZELERİNDE BOLCA BULUNAN SEBİLLÜRRESAD DERGİSİ

  TLSold
 • SEMAVER -38X28 EVRAKLARI DAHİ DURAN ÇİL KONDİSYONDA SEMAVER

  Lot No: 148

  Lot: 148

  SEMAVER -38X28 EVRAKLARI DAHİ DURAN ÇİL KONDİSYONDA SEMAVER

  TLSold
 • CUMHURİYET BAŞI FIRDÖNDÜ-BRONZDAN MAMUL CUMHURİYET BAŞI FIRDÖNDÜ

  Lot No: 149

  Lot: 149

  CUMHURİYET BAŞI FIRDÖNDÜ-BRONZDAN MAMUL CUMHURİYET BAŞI FIRDÖNDÜ

  TLSold
 • 1970 LERE AİT ASKERİ ARAÇ İLK YARDIM KİTİ-1970 LERE AİT İNGİLİZ ASKERİ ARAÇLARINA KONULAN KOMUFLAJ RENKLİ SERTİFİKALI TAM TAKIM İNGİLİZ İLK YARDIM KİTİ

  Lot No: 150

  Lot: 150

  1970 LERE AİT ASKERİ ARAÇ İLK YARDIM KİTİ-1970 LERE AİT İNGİLİZ ASKERİ ARAÇLARINA KONULAN KOMUFLAJ RENKLİ SERTİFİKALI TAM TAKIM İNGİLİZ İLK YARDIM KİTİ

  TLSold
 • NAZİ PLAKET-AUSTWİTCZ TOPLAMA KAMPI VE KİŞİ NUMARALARI PLAKET

  Lot No: 151

  Lot: 151

  NAZİ PLAKET-AUSTWİTCZ TOPLAMA KAMPI VE KİŞİ NUMARALARI PLAKET

  TLSold
 • NAZİ MÜHÜR-NAZİ MÜHİMMAT SANDIĞI MÜHRÜ OLUP ORJİNALDİR.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  NAZİ MÜHÜR-NAZİ MÜHİMMAT SANDIĞI MÜHRÜ OLUP ORJİNALDİR.

  TLSold
 • MURANO 2 ADET KAPLUMBAĞA-İTALYAN MURANO ADASINDA YAPILMIŞ 2 ADET EL YAPIMI MURANO KAPLUMBAĞA

  Lot No: 153

  Lot: 153

  MURANO 2 ADET KAPLUMBAĞA-İTALYAN MURANO ADASINDA YAPILMIŞ 2 ADET EL YAPIMI MURANO KAPLUMBAĞA

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ SÜNGÜ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT ORJİNAL KININDA MAVZER SÜNGÜSÜ 65 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  OSMANLI DÖNEMİ SÜNGÜ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT ORJİNAL KININDA MAVZER SÜNGÜSÜ 65 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • SUZİNE SECCADE-KOMPLE SUZİNE İŞÇİLİKLİ EKSİKSİZ SECCADE

  Lot No: 155

  Lot: 155

  SUZİNE SECCADE-KOMPLE SUZİNE İŞÇİLİKLİ EKSİKSİZ SECCADE

  TLSold
 • 1940 LARA AİT KÜTAHYA PORSELEN-1940 LARA AİT KÜTAHYA YAPIMI SERAMİK ÇALIŞMA 13X13 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 156

  Lot: 156

  1940 LARA AİT KÜTAHYA PORSELEN-1940 LARA AİT KÜTAHYA YAPIMI SERAMİK ÇALIŞMA 13X13 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • EL BOYAMA KÜTAHYA KASE-ÜZERİNDE SIRLARI BULUNAN KOMPLE EL BOYAMA DÖNEMİ HAKKINDA BİLGİ OLMAYAN KÜTAHYA KASE 13 CM ÇAPINDADIR

  Lot No: 157

  Lot: 157

  EL BOYAMA KÜTAHYA KASE-ÜZERİNDE SIRLARI BULUNAN KOMPLE EL BOYAMA DÖNEMİ HAKKINDA BİLGİ OLMAYAN KÜTAHYA KASE 13 CM ÇAPINDADIR

  TLSold
 • ŞERBETLİK TAKIMI-KOMPLE 7 FARKLI DOGAL TAŞLA SÜSLENMİŞ 1 SÜRAHİ 6 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA BARDAĞI BULUNAN TAM TAKIM ŞERBETLİK

  Lot No: 158

  Lot: 158

  ŞERBETLİK TAKIMI-KOMPLE 7 FARKLI DOGAL TAŞLA SÜSLENMİŞ 1 SÜRAHİ 6 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA BARDAĞI BULUNAN TAM TAKIM ŞERBETLİK

  TLSold
 • KLARNET-1950 LERE AİT ORJİNAL ÇANTASINDA TAM TAKIM KLARNET

  Lot No: 159

  Lot: 159

  KLARNET-1950 LERE AİT ORJİNAL ÇANTASINDA TAM TAKIM KLARNET

  TLSold
 • ORJİNAL ZİHTER MÜZİK ALETİ-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN KÜLTÜRÜNE AİT EKSİKSİZ EVRAKLI 1970 LERE AİT ZİHTER ÇALGI ALETİ.EKSİĞİ BULUNMAMAKTADIR.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  ORJİNAL ZİHTER MÜZİK ALETİ-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN KÜLTÜRÜNE AİT EKSİKSİZ EVRAKLI 1970 LERE AİT ZİHTER ÇALGI ALETİ.EKSİĞİ BULUNMAMAKTADIR.

  TLSold
 • ORJİNAL SWİSS MİLİTARY SAAT-İSVİÇRE YAPIMI ORJİNAL KUTUSUNDA EVRAKLARI DAHİL BULUNAN PİYASASI YÜKSEK SWİSS MİLİTARY KOL SAATİ

  Lot No: 161

  Lot: 161

  ORJİNAL SWİSS MİLİTARY SAAT-İSVİÇRE YAPIMI ORJİNAL KUTUSUNDA EVRAKLARI DAHİL BULUNAN PİYASASI YÜKSEK SWİSS MİLİTARY KOL SAATİ

  TLSold
 • ÇANTASINDA KULLANILABİLİR FİLM MAKİNESİ-ÇANTASINDA KULLANILABİLİR FAAL FİLM MAKİNESİ 33X20X28 LİK ÇANTASI VE BUNUN YANINDA FİLMLERİ MEVCUTTUR.SANDIK MALI VE ÇİL KONDİSYONDADIR.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  ÇANTASINDA KULLANILABİLİR FİLM MAKİNESİ-ÇANTASINDA KULLANILABİLİR FAAL FİLM MAKİNESİ 33X20X28 LİK ÇANTASI VE BUNUN YANINDA FİLMLERİ MEVCUTTUR.SANDIK MALI VE ÇİL KONDİSYONDADIR.

  TLSold
 • YEŞİL OPAL ÇİFT ŞAMDAN-YEŞİL OPALDAN MAMUL EL BOYAMA İKİ ADET ŞAMDAN 28CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 163

  Lot: 163

  YEŞİL OPAL ÇİFT ŞAMDAN-YEŞİL OPALDAN MAMUL EL BOYAMA İKİ ADET ŞAMDAN 28CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • GEMİ FENERİ-45X25 CM BOYUTUNDA BOMBE CAMLI ARKA TARAFI AÇILABİLİR 1940 YILLARA AİT GEMİ FENERİ

  Lot No: 164

  Lot: 164

  GEMİ FENERİ-45X25 CM BOYUTUNDA BOMBE CAMLI ARKA TARAFI AÇILABİLİR 1940 YILLARA AİT GEMİ FENERİ

  TLSold
 • COLUMBİA 4 ADET BIÇAK-COLUMBİA FİRMASINA AİT 4 ADET EMNİYETİ BULUNAN 16 CM BOYUTUNDA İSVEÇ ÇELİĞİNİDEN 4 ADET COLUMBİA BIÇAK

  Lot No: 165

  Lot: 165

  COLUMBİA 4 ADET BIÇAK-COLUMBİA FİRMASINA AİT 4 ADET EMNİYETİ BULUNAN 16 CM BOYUTUNDA İSVEÇ ÇELİĞİNİDEN 4 ADET COLUMBİA BIÇAK

  TLSold
 • ALMAN GÜMÜŞ KAPLAMA KUTU-ALMAN GÜMÜŞ KAPLAMA 8X7 CM BOYUTUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA ALMAN KUTU

  Lot No: 166

  Lot: 166

  ALMAN GÜMÜŞ KAPLAMA KUTU-ALMAN GÜMÜŞ KAPLAMA 8X7 CM BOYUTUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA ALMAN KUTU

  TLSold
 • SİYAH KATALİN TESPİH-13X13 MM ÖLÇÜLERİNDE KÜRE KESİM 30.000 GÜMÜŞ ÇAKIM MAHİR ÇELİK USTALI 33 GRAM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ TESPİH

  Lot No: 167

  Lot: 167

  SİYAH KATALİN TESPİH-13X13 MM ÖLÇÜLERİNDE KÜRE KESİM 30.000 GÜMÜŞ ÇAKIM MAHİR ÇELİK USTALI 33 GRAM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ TESPİH

  TLSold
 • KUKA GÜMÜŞ ÇAKIM TESPİH-12MMX9MM TOMBUL BEYZİ KESİM TUNAHAN TANYELİ USTALI 10000 GÜMÜŞ ÇAKIMLI KUKA 1000 AYAR GÜMÜŞ KAZAZLI TESPİH

  Lot No: 168

  Lot: 168

  KUKA GÜMÜŞ ÇAKIM TESPİH-12MMX9MM TOMBUL BEYZİ KESİM TUNAHAN TANYELİ USTALI 10000 GÜMÜŞ ÇAKIMLI KUKA 1000 AYAR GÜMÜŞ KAZAZLI TESPİH

  TLSold
 • YEŞİL ATEŞ KEHRİBARI-9MMX9MM İRİ KESME ERZURUM GÜMÜŞ ÇAKMA ATEŞ KEHRİBARI

  Lot No: 169

  Lot: 169

  YEŞİL ATEŞ KEHRİBARI-9MMX9MM İRİ KESME ERZURUM GÜMÜŞ ÇAKMA ATEŞ KEHRİBARI

  TLSold
 • SARAY KUKA GÜMÜŞ ÇAKIM TESPİH-SARAY KUKA 14X10 KAPSÜL KESİM NAKKAŞ İMAME ERZURUM İŞÇİLİK 40.000 ÇAKIM KUKA 1000 AYAR KAZAZ GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜDÜR

  Lot No: 170

  Lot: 170

  SARAY KUKA GÜMÜŞ ÇAKIM TESPİH-SARAY KUKA 14X10 KAPSÜL KESİM NAKKAŞ İMAME ERZURUM İŞÇİLİK 40.000 ÇAKIM KUKA 1000 AYAR KAZAZ GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜDÜR

  TLSold
 • KUKA TESPİH-KAMİL PU USTA EL İŞCİLİKLİ İRİ KESME 10MM X10MM 6000 GÜMÜŞ ÇAKIMLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ KUKA TESPİH

  Lot No: 171

  Lot: 171

  KUKA TESPİH-KAMİL PU USTA EL İŞCİLİKLİ İRİ KESME 10MM X10MM 6000 GÜMÜŞ ÇAKIMLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ KUKA TESPİH

  TLSold
 • KUKA TESPİH -MUHAMMED BARIŞ USTA İŞÇİLİKLİ 15000 ÇAKIM 12MMX8MM BEYZİ KESİM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ KUKA TESPİH

  Lot No: 172

  Lot: 172

  KUKA TESPİH -MUHAMMED BARIŞ USTA İŞÇİLİKLİ 15000 ÇAKIM 12MMX8MM BEYZİ KESİM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ KUKA TESPİH

  TLSold
 • DAMLA TESPİH-USTA İŞÇİLİKLİ POLONYA DAMLA KEHRİBARI 10MX6MM 15 GR KAPSÜL KESİM 10 GRAM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜDÜR.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  DAMLA TESPİH-USTA İŞÇİLİKLİ POLONYA DAMLA KEHRİBARI 10MX6MM 15 GR KAPSÜL KESİM 10 GRAM GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜDÜR.

  TLSold
 • MAMUT DİŞİ TESPİH-MAMUT DİŞİNDEN MAMUL 48 GR OLMAKLA 11MMX9MM İMAME HİTAME NAKKAŞ İŞÇİLİK VE HALKALI USTA İŞÇİLİKLİDİR.ÜRÜN ARKAFON BEYAZLAŞTIRDIĞINDAN DOLAYI KAHVERENGİLİKLER VE PATİNLERİ NET GÖZÜKMEDİĞİNDEN PEY ÖNCESİ DETAYLI FOTO TALEP EDİLEBİLİR.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  MAMUT DİŞİ TESPİH-MAMUT DİŞİNDEN MAMUL 48 GR OLMAKLA 11MMX9MM İMAME HİTAME NAKKAŞ İŞÇİLİK VE HALKALI USTA İŞÇİLİKLİDİR.ÜRÜN ARKAFON BEYAZLAŞTIRDIĞINDAN DOLAYI KAHVERENGİLİKLER VE PATİNLERİ NET GÖZÜKMEDİĞİNDEN PEY ÖNCESİ DETAYLI FOTO TALEP EDİLEBİLİR.

  TLSold
 • 1960 LARA AİT RULET-1960 LARA AİT TOPU TOPLAMA ÇUBUĞU ÇİPLERİ VE ÖRTÜSÜ VE EKSTRADAN EKLENMİŞ ÇİPLERİ BULUNAN RULET OYUNU.FAAL OLARAK ÇALIŞMAKLA DÖNDÜRME KAİDESİ AĞIRDIR.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  1960 LARA AİT RULET-1960 LARA AİT TOPU TOPLAMA ÇUBUĞU ÇİPLERİ VE ÖRTÜSÜ VE EKSTRADAN EKLENMİŞ ÇİPLERİ BULUNAN RULET OYUNU.FAAL OLARAK ÇALIŞMAKLA DÖNDÜRME KAİDESİ AĞIRDIR.

  TLSold
 • GEMİ JAYROSU-1950 LERE AİT OLDUKÇA AĞIR YÖN BULMADA KULLANILAN 45X25 CM BOYUTUNDA GEMİ JAYROSU

  Lot No: 176

  Lot: 176

  GEMİ JAYROSU-1950 LERE AİT OLDUKÇA AĞIR YÖN BULMADA KULLANILAN 45X25 CM BOYUTUNDA GEMİ JAYROSU

  TLSold
 • OSMANLI GELİN KEMERİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT GÜMÜŞ SAVATLI EKSİKSİZ GELİN KEMERİ TOPLAM 87 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  OSMANLI GELİN KEMERİ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT GÜMÜŞ SAVATLI EKSİKSİZ GELİN KEMERİ TOPLAM 87 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  TLSold
 • NADİR FORM FRANSIZ İSPİRTO OCAĞI-KRİSTAL KAİDE ÜZERİNE FRANSA YAZISI BULUNAN NADİR FORM 18 CM BOYUTUNDA İSPİRTO OCAĞI

  Lot No: 178

  Lot: 178

  NADİR FORM FRANSIZ İSPİRTO OCAĞI-KRİSTAL KAİDE ÜZERİNE FRANSA YAZISI BULUNAN NADİR FORM 18 CM BOYUTUNDA İSPİRTO OCAĞI

  TLSold
 • KLİZOİN VAZO-20 CM BOYUTUNDA İTALYAN YAPIMI KOMPLE MİNELİ EKSİKSİZ KLİZOİN VAZO

  Lot No: 179

  Lot: 179

  KLİZOİN VAZO-20 CM BOYUTUNDA İTALYAN YAPIMI KOMPLE MİNELİ EKSİKSİZ KLİZOİN VAZO

  TLSold
 • KUTUSUNDA ÖZELYAPIM ÇATAL BIÇAK-16 CM BOYUTUNDA BAKALİT SAP 1940 LARA AİT İNGİLİZ ÇATAL BIÇAK

  Lot No: 180

  Lot: 180

  KUTUSUNDA ÖZELYAPIM ÇATAL BIÇAK-16 CM BOYUTUNDA BAKALİT SAP 1940 LARA AİT İNGİLİZ ÇATAL BIÇAK

  TLSold
 • PİRİNÇ AYNALI MUMLUK-23X23 CM BOYUTUNDA AYNALI PİRİNÇ MUMLUK

  Lot No: 181

  Lot: 181

  PİRİNÇ AYNALI MUMLUK-23X23 CM BOYUTUNDA AYNALI PİRİNÇ MUMLUK

  TLSold
 • ORJİNAL ÇANTASINDA AGRANDİZÖR-FOTOĞRAF BASKISI AMAÇLI KULLANILAN ORJİNAL ÇANTASINDA AGRANDİZÖR

  Lot No: 182

  Lot: 182

  ORJİNAL ÇANTASINDA AGRANDİZÖR-FOTOĞRAF BASKISI AMAÇLI KULLANILAN ORJİNAL ÇANTASINDA AGRANDİZÖR

  TLSold
 • KÜTAHYA EL BOYAMA FATİMA ANANIN ELİ-KÜTAHYA ÇİNİ EL BOYAMA FATİMA ANANIN ELİ 14X12 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  KÜTAHYA EL BOYAMA FATİMA ANANIN ELİ-KÜTAHYA ÇİNİ EL BOYAMA FATİMA ANANIN ELİ 14X12 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • 86 ADET TÜRKÇE KASET -25 ADET ORJİNAL MUFAZASINDA TOPLAM 86 ADET TÜRKÇE KASET

  Lot No: 184

  Lot: 184

  86 ADET TÜRKÇE KASET -25 ADET ORJİNAL MUFAZASINDA TOPLAM 86 ADET TÜRKÇE KASET

  TLSold
 • ECZACI HAVANI-9X5 CM BOYUTUNDA BRONZDAN MAMUL ÜZERİNDEKİ YAZI OKUNAMAMIŞ ECZACI HAVANI

  Lot No: 185

  Lot: 185

  ECZACI HAVANI-9X5 CM BOYUTUNDA BRONZDAN MAMUL ÜZERİNDEKİ YAZI OKUNAMAMIŞ ECZACI HAVANI

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENETLERİ -OSMANLI DÖNEMİNE AİT 15 ADET İZMİRŞARK KUMPANYASI HİSSE SENETLERİ

  Lot No: 186

  Lot: 186

  OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENETLERİ -OSMANLI DÖNEMİNE AİT 15 ADET İZMİRŞARK KUMPANYASI HİSSE SENETLERİ

  TLSold
 • KABE KAPISI-40 CM UZUNLUĞUNDA OLDUKÇA BÜYÜK İÇ BORDÜR KABE KAPISI ŞEKLİNDE YAPILMIŞ ÜSTE OVELL KUBBE OTURTULMUŞ ALPAGA FAS İŞİ FIRINLANMIŞ KEMİKLERLE YAPILMIŞ AÇILINCA ORTADAN AYNA ÇIKAN ÜRÜN.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  KABE KAPISI-40 CM UZUNLUĞUNDA OLDUKÇA BÜYÜK İÇ BORDÜR KABE KAPISI ŞEKLİNDE YAPILMIŞ ÜSTE OVELL KUBBE OTURTULMUŞ ALPAGA FAS İŞİ FIRINLANMIŞ KEMİKLERLE YAPILMIŞ AÇILINCA ORTADAN AYNA ÇIKAN ÜRÜN.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ TAPU- ÇERÇEVEYE ALINMIŞ OSMANLI DÖNEMİ TAPU

  Lot No: 188

  Lot: 188

  OSMANLI DÖNEMİ TAPU- ÇERÇEVEYE ALINMIŞ OSMANLI DÖNEMİ TAPU

  TLSold
 • ZULTANİT TESPİH-38 GRAM AĞIRLIĞINDA SULTANLARIN TAŞI OLARAK BİLİNEN 6 AYRI RENK DEĞİŞTİREBİLEN ZULTANİT TESPİH

  Lot No: 189

  Lot: 189

  ZULTANİT TESPİH-38 GRAM AĞIRLIĞINDA SULTANLARIN TAŞI OLARAK BİLİNEN 6 AYRI RENK DEĞİŞTİREBİLEN ZULTANİT TESPİH

  TLSold
 • TAKIM MÜHÜR-SERTİFİKASI BULUNAN KUTUSUNDA MÜHRÜ VE KIRMIZI ERİTME MÜREKKEBİ BULUNAN MÜHÜR

  Lot No: 190

  Lot: 190

  TAKIM MÜHÜR-SERTİFİKASI BULUNAN KUTUSUNDA MÜHRÜ VE KIRMIZI ERİTME MÜREKKEBİ BULUNAN MÜHÜR

  TLSold
 • 1/24 MODEL ARABA-1/24 ÖLÇEKTE YAPILMIŞ MODEL METAL ARABA

  Lot No: 191

  Lot: 191

  1/24 MODEL ARABA-1/24 ÖLÇEKTE YAPILMIŞ MODEL METAL ARABA

  TLSold
 • ÇUBUK ATEŞ KEHRİBARI-ÇUBUKTAN YAPILMIŞ 13MMX11MM FACETE KALEM İŞÇİLİKLİ ÇUBUK ATEŞ KEHRİBARI

  Lot No: 192

  Lot: 192

  ÇUBUK ATEŞ KEHRİBARI-ÇUBUKTAN YAPILMIŞ 13MMX11MM FACETE KALEM İŞÇİLİKLİ ÇUBUK ATEŞ KEHRİBARI

  TLSold
 • MECLİS KARTVİZİT TABAKASI-8 GRAM GÜMÜŞ ROZETİ BULUNAN 1980 LERE AİT MİLLETVEKİLLERİNİN KULLANDIĞI KARTVİZİTLİK

  Lot No: 193

  Lot: 193

  MECLİS KARTVİZİT TABAKASI-8 GRAM GÜMÜŞ ROZETİ BULUNAN 1980 LERE AİT MİLLETVEKİLLERİNİN KULLANDIĞI KARTVİZİTLİK

  TLSold
 • FRANSIZ 2 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA KADEH-PİNRİNÇ KAİDE ÜZERİNE OTURTULMUŞ FRANSIZ 2 ADET KADEH 25 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 194

  Lot: 194

  FRANSIZ 2 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA KADEH-PİNRİNÇ KAİDE ÜZERİNE OTURTULMUŞ FRANSIZ 2 ADET KADEH 25 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • ALMAN BAROMETRE-3 ADET FONKSİYONU OLAN EKSİKSİZ ALMAN SAAT

  Lot No: 195

  Lot: 195

  ALMAN BAROMETRE-3 ADET FONKSİYONU OLAN EKSİKSİZ ALMAN SAAT

  TLSold
 • GÜMÜŞ BRONZ-7 GRAM GÜMÜŞTEN MAMUL ELMAS KIRINTISI İLE YAPILMIŞ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 196

  Lot: 196

  GÜMÜŞ BRONZ-7 GRAM GÜMÜŞTEN MAMUL ELMAS KIRINTISI İLE YAPILMIŞ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • GÜMÜŞ TAKIM-KÖK YAKUTTAN MAMUL ETRAFI MARGAZİTLERLE SÜSLÜ 23 GRAM GÜMÜŞ TAKIM

  Lot No: 197

  Lot: 197

  GÜMÜŞ TAKIM-KÖK YAKUTTAN MAMUL ETRAFI MARGAZİTLERLE SÜSLÜ 23 GRAM GÜMÜŞ TAKIM

  TLSold
 • KEHRİBAR BİLEKLİK-ORJİNAL DAMLA KEHRİBARI ŞİFA GETİRDİĞİNE İNANILAN 4 GRAM AĞIRLIĞINDA DAMLA BİLEKLİK

  Lot No: 198

  Lot: 198

  KEHRİBAR BİLEKLİK-ORJİNAL DAMLA KEHRİBARI ŞİFA GETİRDİĞİNE İNANILAN 4 GRAM AĞIRLIĞINDA DAMLA BİLEKLİK

  TLSold
 • AFGAN KOLYE UCU-NADİR FORMDA AFGAN TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU 7 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 199

  Lot: 199

  AFGAN KOLYE UCU-NADİR FORMDA AFGAN TAŞLARLA SÜSLÜ KOLYE UCU 7 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-SEMAZEN MOTİFLİ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 200

  Lot: 200

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-SEMAZEN MOTİFLİ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 201

  Lot: 201

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 202

  Lot: 202

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 203

  Lot: 203

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 204

  Lot: 204

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 205

  Lot: 205

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 206

  Lot: 206

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 207

  Lot: 207

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ALLAH LAFSI BULUNAN GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 208

  Lot: 208

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-SEMAZEN MOTİFLİ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 209

  Lot: 209

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-SEMAZEN MOTİFLİ GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZILI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 210

  Lot: 210

  GÜMÜŞ KOLYE UCU-KUFİ YAZILI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • DEVE KEMİĞİNDEN YAPILMA EL BOYAMA KUTULAR-KOMPLE DEVE KEMİĞİNDEN MAMUL ELLE BOYANARAK YAPILMIŞ 8 CM BOYUTUNDA 8 ADET İRAN İŞİ KUTULAR

  Lot No: 211

  Lot: 211

  DEVE KEMİĞİNDEN YAPILMA EL BOYAMA KUTULAR-KOMPLE DEVE KEMİĞİNDEN MAMUL ELLE BOYANARAK YAPILMIŞ 8 CM BOYUTUNDA 8 ADET İRAN İŞİ KUTULAR

  TLSold
 • SUZİNE İSTANBUL UN FETHİNE DAİR HALI -SUZİNE KOMPLE ELLE 1962 YILINDA YAPILMIŞ 107X90 CM BOYUTUNDA İSTANBUL UN FETHİ KONULU SUZİNE ÖRTÜ

  Lot No: 212

  Lot: 212

  SUZİNE İSTANBUL UN FETHİNE DAİR HALI -SUZİNE KOMPLE ELLE 1962 YILINDA YAPILMIŞ 107X90 CM BOYUTUNDA İSTANBUL UN FETHİ KONULU SUZİNE ÖRTÜ

  TLSold
 • PAPYAMAŞE KUTU-İRAN YAPIMI ESKİ PAPYAMAŞE YAPIMU ENFİİYE KUTUSU

  Lot No: 213

  Lot: 213

  PAPYAMAŞE KUTU-İRAN YAPIMI ESKİ PAPYAMAŞE YAPIMU ENFİİYE KUTUSU

  TLSold
 • BAYAN GECE ÇANTASI-ESKİ DÖNEME AİT 18 CM ÇAPINDA EKSİĞİ BULUNMAYAN AYNASI MEVCUT BAYAN GECE ÇANTASI

  Lot No: 214

  Lot: 214

  BAYAN GECE ÇANTASI-ESKİ DÖNEME AİT 18 CM ÇAPINDA EKSİĞİ BULUNMAYAN AYNASI MEVCUT BAYAN GECE ÇANTASI

  TLSold
 • PURO KUTUSU-İRAN HATMİ SANATI İLE SÜSLENMİŞ EKSİKSİZ PURO KUTUSU

  Lot No: 215

  Lot: 215

  PURO KUTUSU-İRAN HATMİ SANATI İLE SÜSLENMİŞ EKSİKSİZ PURO KUTUSU

  TLSold
 • NADİR FORM TELEFON-EMSALİ AZ GÖRÜLEN ROLE TİPİ TELEFON

  Lot No: 216

  Lot: 216

  NADİR FORM TELEFON-EMSALİ AZ GÖRÜLEN ROLE TİPİ TELEFON

  TLSold
 • GÖRME ENGELLİ DAKTİLOSU-ORJİNAL ÇANTASINDA TAMAMEN 1930 LARA AİT GÖRME ENGELLİ İNSANLAR İÇİN ÜRETİLMİŞ NADİR DAKTİLO.TOZ MUHAFAZASINA KADAR TAMDIR.ÇALIŞMASINDA PROBLEM YOKTUR.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  GÖRME ENGELLİ DAKTİLOSU-ORJİNAL ÇANTASINDA TAMAMEN 1930 LARA AİT GÖRME ENGELLİ İNSANLAR İÇİN ÜRETİLMİŞ NADİR DAKTİLO.TOZ MUHAFAZASINA KADAR TAMDIR.ÇALIŞMASINDA PROBLEM YOKTUR.

  TLSold
 • ŞAM EL YAPIMI MIRRA-ŞAM YAPIMI ÜZERİNDE AYET BULUNAN BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAKMA 15CM 9 CM BOYUTUNDA MIRRA

  Lot No: 218

  Lot: 218

  ŞAM EL YAPIMI MIRRA-ŞAM YAPIMI ÜZERİNDE AYET BULUNAN BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAKMA 15CM 9 CM BOYUTUNDA MIRRA

  TLSold
 • ESKİ DÖNEM OCAK-GENEL OLARAK BAĞ EVLERİNDE VE VİLLALARDA GÖRSELL OLARAK KULLANILAN TEMİZLENDİĞİNDE AKTİF DURUMA GELEBİLECEK GAZ OCAĞI 28X28CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  ESKİ DÖNEM OCAK-GENEL OLARAK BAĞ EVLERİNDE VE VİLLALARDA GÖRSELL OLARAK KULLANILAN TEMİZLENDİĞİNDE AKTİF DURUMA GELEBİLECEK GAZ OCAĞI 28X28CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • ABANOZ AĞACI MASKE-DÜNYANIN EN PAHALI 3.AHŞABI OLAN METAL AĞIRLIĞINDA ABANOZ AĞACI 39 CM BOYUTUNDA MASKE

  Lot No: 220

  Lot: 220

  ABANOZ AĞACI MASKE-DÜNYANIN EN PAHALI 3.AHŞABI OLAN METAL AĞIRLIĞINDA ABANOZ AĞACI 39 CM BOYUTUNDA MASKE

  TLSold
 • ABANOZ AĞACI MASKE-DÜNYANIN EN PAHALI 3.AHŞABI OLAN METAL AĞIRLIĞINDA ABANOZ AĞACI 32 CM BOYUTUNDA MASKE

  Lot No: 221

  Lot: 221

  ABANOZ AĞACI MASKE-DÜNYANIN EN PAHALI 3.AHŞABI OLAN METAL AĞIRLIĞINDA ABANOZ AĞACI 32 CM BOYUTUNDA MASKE

  TLSold
 • AHŞAP EL OYMA FİGÜR-MAUN AĞACINDAN 4 TARAFI OYMA25X10 CM BOYUTUNDA AHŞAP FİGÜR

  Lot No: 222

  Lot: 222

  AHŞAP EL OYMA FİGÜR-MAUN AĞACINDAN 4 TARAFI OYMA25X10 CM BOYUTUNDA AHŞAP FİGÜR

  TLSold
 • PİRİNÇ HAVAN MERMİSİ-2.DÜNYA SAVAŞI SONRASI AVRUPA HALKININ ŞEKİLLENDİRDİĞİ HAVAN MERMİSİ BAŞI 35 CM BOYUTUNDADIR.GENELLİKLE SAKSI OLARAK KULLANILMAKTADIR.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  PİRİNÇ HAVAN MERMİSİ-2.DÜNYA SAVAŞI SONRASI AVRUPA HALKININ ŞEKİLLENDİRDİĞİ HAVAN MERMİSİ BAŞI 35 CM BOYUTUNDADIR.GENELLİKLE SAKSI OLARAK KULLANILMAKTADIR.

  TLSold
 • DOKTORLARA AİT KULAK TARAMA ALETİ-EKSİKSİZ TAM TAKIM DOKTORLARIN KULLANDIĞI KULAK TARAMA ALETİ

  Lot No: 224

  Lot: 224

  DOKTORLARA AİT KULAK TARAMA ALETİ-EKSİKSİZ TAM TAKIM DOKTORLARIN KULLANDIĞI KULAK TARAMA ALETİ

  TLSold
 • GERBER PENSE-TAKILABİLİR APARATLARI BULUNAN İSVEÇ ÇELİĞİNDEN GERBER PENSE

  Lot No: 225

  Lot: 225

  GERBER PENSE-TAKILABİLİR APARATLARI BULUNAN İSVEÇ ÇELİĞİNDEN GERBER PENSE

  TLSold
 • DOĞAL TAŞ ÜRÜNLER-KOMPLE DOĞAL TAŞLARLA YAPILMIŞ 2 ADET ENFİYE KUTUSU BROŞ VE KOLYE UCU BİRÇOK DOĞAL TAŞ KAKILMIŞTIR.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  DOĞAL TAŞ ÜRÜNLER-KOMPLE DOĞAL TAŞLARLA YAPILMIŞ 2 ADET ENFİYE KUTUSU BROŞ VE KOLYE UCU BİRÇOK DOĞAL TAŞ KAKILMIŞTIR.

  TLSold
 • ÇELİK BALTA VE TAHKİM EDEVATI-İSVEÇ ÇELİĞİ KAMPÇILIK AMAÇLI ÇELİK BALTA VE TOPRAK KAZMADA KULLANILAN PUSULALI TAHKİM EDEVATI

  Lot No: 227

  Lot: 227

  ÇELİK BALTA VE TAHKİM EDEVATI-İSVEÇ ÇELİĞİ KAMPÇILIK AMAÇLI ÇELİK BALTA VE TOPRAK KAZMADA KULLANILAN PUSULALI TAHKİM EDEVATI

  TLSold
 • ASKERİ EL FENERİ-HABERLEŞME ANLAMINDA KULLANILAN HAZNESİ ÇİL OLAN HABERLEŞME FENERİ

  Lot No: 228

  Lot: 228

  ASKERİ EL FENERİ-HABERLEŞME ANLAMINDA KULLANILAN HAZNESİ ÇİL OLAN HABERLEŞME FENERİ

  TLSold
 • ALLAH YAZILI AFGAN YÜZÜK-DOĞAL TAŞLARLA SÜSLENMİŞ ELKAZIMA "ALLAH" LAFSI BULUNAN ESKİ DÖNEM AFGAN YÜZÜK

  Lot No: 229

  Lot: 229

  ALLAH YAZILI AFGAN YÜZÜK-DOĞAL TAŞLARLA SÜSLENMİŞ ELKAZIMA "ALLAH" LAFSI BULUNAN ESKİ DÖNEM AFGAN YÜZÜK

  TLSold
 • MEYVE TABAĞI SETİ-İÇİNDE 16 ADET MEYVE BULUNAN GÖRSEL SEPETİNDE MEYVELİK

  Lot No: 230

  Lot: 230

  MEYVE TABAĞI SETİ-İÇİNDE 16 ADET MEYVE BULUNAN GÖRSEL SEPETİNDE MEYVELİK

  TLSold
 • SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  Lot No: 231

  Lot: 231

  SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  TLSold
 • SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  Lot No: 232

  Lot: 232

  SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  TLSold
 • SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  Lot No: 233

  Lot: 233

  SİLVİO MONETTİ ÇAKMAK-SİLVİO MONETTİ BENZİNLİK ÇAKMAK .HİÇ KULLANILMAMIŞTIR

  TLSold
 • BENZİNLİ ÇAKMAK-HİÇ KULLANILMAMIŞ ÜZERİNDE MARKA BULUNMAYAN BENZİNLİ ÇAKMAK

  Lot No: 234

  Lot: 234

  BENZİNLİ ÇAKMAK-HİÇ KULLANILMAMIŞ ÜZERİNDE MARKA BULUNMAYAN BENZİNLİ ÇAKMAK

  TLSold
 • MUŞTA BIÇAK-MUŞTA ŞEKLİNDE TASARLANMIŞ İSVEÇ ÇELİĞİNDEN EL İTMELİ MUŞTA BIÇAK AÇIK VAZİYETİ 22 CM DİR

  Lot No: 235

  Lot: 235

  MUŞTA BIÇAK-MUŞTA ŞEKLİNDE TASARLANMIŞ İSVEÇ ÇELİĞİNDEN EL İTMELİ MUŞTA BIÇAK AÇIK VAZİYETİ 22 CM DİR

  TLSold
 • İSVEÇ KAMP TAKIMI-İSVEÇ YAPIMI ORJİNAL KILIFINDA TAM TAKIM KAMPÇILIK SETİ

  Lot No: 236

  Lot: 236

  İSVEÇ KAMP TAKIMI-İSVEÇ YAPIMI ORJİNAL KILIFINDA TAM TAKIM KAMPÇILIK SETİ

  TLSold
 • PEMBE DOĞAL TAŞ-EL KESME 3 ADET CİNSİ BİLİNMEYEN DOĞAL TAŞ

  Lot No: 237

  Lot: 237

  PEMBE DOĞAL TAŞ-EL KESME 3 ADET CİNSİ BİLİNMEYEN DOĞAL TAŞ

  TLSold
 • SAAT KAYIŞLARI-HİÇ KULLANILMAMIŞ 17 ADET ORJİNAL KUTUSUNDA SAAT KAYIŞI

  Lot No: 238

  Lot: 238

  SAAT KAYIŞLARI-HİÇ KULLANILMAMIŞ 17 ADET ORJİNAL KUTUSUNDA SAAT KAYIŞI

  TLSold
 • ESKİ DÖNEM BENZİN BİDONU-ESKİ DÖNEM KULLANILABİLİR FORD BENZİN BİDONU.10 LİTRELİK OLMAKLA 37X30 CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  ESKİ DÖNEM BENZİN BİDONU-ESKİ DÖNEM KULLANILABİLİR FORD BENZİN BİDONU.10 LİTRELİK OLMAKLA 37X30 CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET ÜTÜ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET DÖKÜM ÜTÜ

  Lot No: 240

  Lot: 240

  OSMANLI DÖNEMİ 2 ADET ÜTÜ-OSMANLI DÖNEMİNE AİT 2 ADET DÖKÜM ÜTÜ

  TLSold
 • LÜP-MAVİ VE BEYAZ IŞIK VEREN TESPİH VE RESİM ORJİNALLİĞİNDE KULLANILAN LÜP

  Lot No: 241

  Lot: 241

  LÜP-MAVİ VE BEYAZ IŞIK VEREN TESPİH VE RESİM ORJİNALLİĞİNDE KULLANILAN LÜP

  TLSold
 • 2 ADET PİŞTOV ÇAKMAK-27X36 CM BOYUTUNDA BİRİ BAKALİT DİĞERİ KOMPLE METAL KASA GAZI YENİ DOLDURULMUŞ TAMAMEN FAAL ÇAKMAK

  Lot No: 242

  Lot: 242

  2 ADET PİŞTOV ÇAKMAK-27X36 CM BOYUTUNDA BİRİ BAKALİT DİĞERİ KOMPLE METAL KASA GAZI YENİ DOLDURULMUŞ TAMAMEN FAAL ÇAKMAK

  TLSold
 • 1960 LAR BUZ PATENİ AYAKKABISI-1960 LARA AİT ARTİSTİK BUZ PATENİ YARIŞMALARINDA KULLANILAN SAF DERİ AVUSTRALYA YAPIMI BUZ PATENİ AYAKKABISI ÜRÜN HİÇ KULLANILMAMIŞ OLMAKLA KOLEKSİYON DEĞERİNE HAİZDİR.ÇELİK KISMINDA PATENTE AİT BİLGİ YAZILIDIR

  Lot No: 243

  Lot: 243

  1960 LAR BUZ PATENİ AYAKKABISI-1960 LARA AİT ARTİSTİK BUZ PATENİ YARIŞMALARINDA KULLANILAN SAF DERİ AVUSTRALYA YAPIMI BUZ PATENİ AYAKKABISI ÜRÜN HİÇ KULLANILMAMIŞ OLMAKLA KOLEKSİYON DEĞERİNE HAİZDİR.ÇELİK KISMINDA PATENTE AİT BİLGİ YAZILIDIR

  TLSold
 • EL KAZIMA TAŞLAR-ESKİ HİTİT KİTABELERİNE BENZER ELLE TAŞLARA KAZINMIŞ EL İŞÇİLİĞİ 8 ADET FİGÜR

  Lot No: 244

  Lot: 244

  EL KAZIMA TAŞLAR-ESKİ HİTİT KİTABELERİNE BENZER ELLE TAŞLARA KAZINMIŞ EL İŞÇİLİĞİ 8 ADET FİGÜR

  TLSold
 • SURİYE YAZILI HATEMKARİ KUTU-20X13 CM BOYUTUNDA SURİYE YAZILI HATEMKARİ İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ SURİYE KUTU

  Lot No: 245

  Lot: 245

  SURİYE YAZILI HATEMKARİ KUTU-20X13 CM BOYUTUNDA SURİYE YAZILI HATEMKARİ İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ SURİYE KUTU

  TLSold
 • BÜYÜK ZİNYET EŞYASI KUTUSU-İÇİ KADİFE ÜZERİNDE ALPAGA MOTİFLERİ OLAN ZİYNET EŞYALARININ KONULDUĞU30 CM ÇAPINDA KUTU

  Lot No: 246

  Lot: 246

  BÜYÜK ZİNYET EŞYASI KUTUSU-İÇİ KADİFE ÜZERİNDE ALPAGA MOTİFLERİ OLAN ZİYNET EŞYALARININ KONULDUĞU30 CM ÇAPINDA KUTU

  TLSold
 • MİNELİ MASA ÇAKMAĞI-MİNEDEN MAMUL 19 CM BOYUTUNDA MASA ÇAKMAĞI

  Lot No: 247

  Lot: 247

  MİNELİ MASA ÇAKMAĞI-MİNEDEN MAMUL 19 CM BOYUTUNDA MASA ÇAKMAĞI

  TLSold
 • İSVİÇRE MİNELİ MADALYON-İSVİÇRE MİNE İLE YAPILMIŞ ASKERİ BAŞARI MADALYONU

  Lot No: 248

  Lot: 248

  İSVİÇRE MİNELİ MADALYON-İSVİÇRE MİNE İLE YAPILMIŞ ASKERİ BAŞARI MADALYONU

  TLSold
 • ZİN MALZEMEDEN MAMUL ÇAKMAK -ZİN MALZEMEDEN ARABA MOTİFLİ MASA ÇAKMAĞI

  Lot No: 249

  Lot: 249

  ZİN MALZEMEDEN MAMUL ÇAKMAK -ZİN MALZEMEDEN ARABA MOTİFLİ MASA ÇAKMAĞI

  TLSold
 • AFGAN BİLEKLİK -ESKİ DÖNEM ÜZERİ DOĞAL TAŞ EL YAPIMI BONCUKLARLA SÜSLÜ AFGAN BİLEKLİK

  Lot No: 250

  Lot: 250

  AFGAN BİLEKLİK -ESKİ DÖNEM ÜZERİ DOĞAL TAŞ EL YAPIMI BONCUKLARLA SÜSLÜ AFGAN BİLEKLİK

  TLSold
 • TEK GÖZ LÜP-20X GÖRSELİ OLAN IŞIĞI YANAN TEK GÖZ LÜP

  Lot No: 251

  Lot: 251

  TEK GÖZ LÜP-20X GÖRSELİ OLAN IŞIĞI YANAN TEK GÖZ LÜP

  TLSold
 • DİVAL İŞİ PARA KESESİ-DİVAL İŞİ YAPILMIŞ PARA KESESİ

  Lot No: 252

  Lot: 252

  DİVAL İŞİ PARA KESESİ-DİVAL İŞİ YAPILMIŞ PARA KESESİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DEVLET ARMASI-OSMANLI DEVLET ARMASININ BULUNDUĞU ÇERÇEVEYE ALINMIŞ PANO 48X37 BOYUTUNDADIR

  Lot No: 253

  Lot: 253

  OSMANLI DÖNEMİ DEVLET ARMASI-OSMANLI DEVLET ARMASININ BULUNDUĞU ÇERÇEVEYE ALINMIŞ PANO 48X37 BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • 1980 LERBANDÇALAR-NADİR FORM 25X17 CM BOYUTUNDA BANDÇALAR KABLOSU OLMADIĞINDAN DENENEMEMİŞTİR.NADİR FORMA SAHİPTİR

  Lot No: 254

  Lot: 254

  1980 LERBANDÇALAR-NADİR FORM 25X17 CM BOYUTUNDA BANDÇALAR KABLOSU OLMADIĞINDAN DENENEMEMİŞTİR.NADİR FORMA SAHİPTİR

  TLSold
 • "HZ MUHAMMED" YAZILI PANO-42X37 CM BOYUTUNDA İP SARMA "HZ.MUHAMMED" YAZILI PANO

  Lot No: 255

  Lot: 255

  "HZ MUHAMMED" YAZILI PANO-42X37 CM BOYUTUNDA İP SARMA "HZ.MUHAMMED" YAZILI PANO

  TLSold
 • 3 ADET ÇAKI -BAKALİT KASADAN 3 ADET KAMPÇILIK ÇAKISI

  Lot No: 256

  Lot: 256

  3 ADET ÇAKI -BAKALİT KASADAN 3 ADET KAMPÇILIK ÇAKISI

  TLSold
 • KATALİN KUTU-26X13X7CM OLAN KATALİN ESKİ DÖNEM KUTU 752 GRAMDAN OLUŞMAKTADIR

  Lot No: 257

  Lot: 257

  KATALİN KUTU-26X13X7CM OLAN KATALİN ESKİ DÖNEM KUTU 752 GRAMDAN OLUŞMAKTADIR

  TLSold
 • TEŞHİR KUTUSU-9X8 CM ÖLÇÜLERİNDE BAKALİTTEN YAPILMIŞ TEŞİR KUTUSU

  Lot No: 258

  Lot: 258

  TEŞHİR KUTUSU-9X8 CM ÖLÇÜLERİNDE BAKALİTTEN YAPILMIŞ TEŞİR KUTUSU

  TLSold
 • HAZNESİNDE CAM ŞİŞE -ORJİNAL HAZNESİNDE KRİSTAL CAMDAN 36 CM BOYUTUNDA CAM ŞİŞE

  Lot No: 259

  Lot: 259

  HAZNESİNDE CAM ŞİŞE -ORJİNAL HAZNESİNDE KRİSTAL CAMDAN 36 CM BOYUTUNDA CAM ŞİŞE

  TLSold
 • ÇİN SEDEF ÜRÜN-ÇİN DAMGALI KOMPLE SEDEFTEN MAMUL YAZILI VE DAMGALI ÇİN TABLO 25 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 260

  Lot: 260

  ÇİN SEDEF ÜRÜN-ÇİN DAMGALI KOMPLE SEDEFTEN MAMUL YAZILI VE DAMGALI ÇİN TABLO 25 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • 2 ADET SCRİKSS KALEM-ORJİNAL KUTUSUNDA SCKRİSS 2 ADET DOLMA KALEM

  Lot No: 261

  Lot: 261

  2 ADET SCRİKSS KALEM-ORJİNAL KUTUSUNDA SCKRİSS 2 ADET DOLMA KALEM

  TLSold
 • MİNELİ KAŞIK -11 CM BOYUTUNDA KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ KAŞIK

  Lot No: 262

  Lot: 262

  MİNELİ KAŞIK -11 CM BOYUTUNDA KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ KAŞIK

  TLSold
 • 2 ADET OPAL GÜLEPTAN-2 ADET OPALDEN MAMUL ELBOYAMA GÜLEPTAN

  Lot No: 263

  Lot: 263

  2 ADET OPAL GÜLEPTAN-2 ADET OPALDEN MAMUL ELBOYAMA GÜLEPTAN

  TLSold
 • PİPO-HİÇ KULLANILMAMIŞ BÜYÜK 22 CM BOYUNDA EHLİKEYF PİPO

  Lot No: 264

  Lot: 264

  PİPO-HİÇ KULLANILMAMIŞ BÜYÜK 22 CM BOYUNDA EHLİKEYF PİPO

  TLSold
 • MİNELİ BALIK KOLYE-ÜZERİ KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ OYNAYAN AKSANLARI OLAN MİNELİ KOLYE

  Lot No: 265

  Lot: 265

  MİNELİ BALIK KOLYE-ÜZERİ KOMPLE MİNE İLE YAPILMIŞ OYNAYAN AKSANLARI OLAN MİNELİ KOLYE

  TLSold
 • ORJİNAL G-SHOCK SAAT-ORJİNAL KUTUSUNDA HİÇ KULLANILMAMIŞ G-SHOCK SAAT

  Lot No: 266

  Lot: 266

  ORJİNAL G-SHOCK SAAT-ORJİNAL KUTUSUNDA HİÇ KULLANILMAMIŞ G-SHOCK SAAT

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ DİBEK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT EL OYMA DİBEK 18X13 CM BOYUTUNDADIR

  Lot No: 267

  Lot: 267

  OSMANLI DÖNEMİ DİBEK-OSMANLI DÖNEMİNE AİT EL OYMA DİBEK 18X13 CM BOYUTUNDADIR

  TLSold
 • PİRİNÇ SÜRAHİ-32 CM BOYUTUNDA PİRİNÇTEN MAMUL EZİĞİ VS OLMAYAN PİRİNÇ SÜRAHİ

  Lot No: 268

  Lot: 268

  PİRİNÇ SÜRAHİ-32 CM BOYUTUNDA PİRİNÇTEN MAMUL EZİĞİ VS OLMAYAN PİRİNÇ SÜRAHİ

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORM KADEH-OSMANLI DÖNEMİ HİCAZ İŞİ PİRİNÇ KADEH NADİR FİGÜR 25X13 CM BOYUTLARINDADIR.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  OSMANLI DÖNEMİ NADİR FORM KADEH-OSMANLI DÖNEMİ HİCAZ İŞİ PİRİNÇ KADEH NADİR FİGÜR 25X13 CM BOYUTLARINDADIR.

  TLSold
 • NAZİ DÖNEMİNE AİT PROPAGANDA PLAKLARI-NASYONAL SOSYALİZM DÖNEMİNE AİT HİTLER E VE PROPAGANDA BAKANI GOEBBELS E AİT HALKI NASYONAL SOSYALİZME TEŞVİK EDİCİ HİTABETLER BULUNMAKTADIR.9 ADET 33 LÜK PLAK 2 ADET 45 LİK PLAK OLMAKLA ÇİL KONDİSYONA AİTTİR. 2 ADET HİTLER İKTİDARININ BAŞA GEÇTİĞİ 1933-1938 YILLARINA AİT OLMAKLA 7 ADET 1938-1943 YILLARINA AİTTİR. 2 ADET 45 LİK ÇOGALTILMAMIŞ NADİR SAYIDA DEVLET ARŞİVİNDEN DİNLETİLEN PLAKLAR OLMAKLA MÜTTEFİKLERİN DRESDEN SALDIRI SONRASI HALKA HİTABEN GOEBBELS TARAFINDAN YAYINLANMAKLA NADİR SAYILMAKTADIR.TOPLAM 11 PLAK OLMAKLA KENDİ MUHAFAZASINDA GÖNERİLECEKTİR.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  NAZİ DÖNEMİNE AİT PROPAGANDA PLAKLARI-NASYONAL SOSYALİZM DÖNEMİNE AİT HİTLER E VE PROPAGANDA BAKANI GOEBBELS E AİT HALKI NASYONAL SOSYALİZME TEŞVİK EDİCİ HİTABETLER BULUNMAKTADIR.9 ADET 33 LÜK PLAK 2 ADET 45 LİK PLAK OLMAKLA ÇİL KONDİSYONA AİTTİR. 2 ADET HİTLER İKTİDARININ BAŞA GEÇTİĞİ 1933-1938 YILLARINA AİT OLMAKLA 7 ADET 1938-1943 YILLARINA AİTTİR. 2 ADET 45 LİK ÇOGALTILMAMIŞ NADİR SAYIDA DEVLET ARŞİVİNDEN DİNLETİLEN PLAKLAR OLMAKLA MÜTTEFİKLERİN DRESDEN SALDIRI SONRASI HALKA HİTABEN GOEBBELS TARAFINDAN YAYINLANMAKLA NADİR SAYILMAKTADIR.TOPLAM 11 PLAK OLMAKLA KENDİ MUHAFAZASINDA GÖNERİLECEKTİR.

  TLSold
 • 1940 LARA AİT TOP ARABA-ALMAN KRUPP TOPLARI FİGÜRLÜ KOMPLE BRONZ NAMLU DAN OLUŞAN AVRUPA ASKERİ CAMİASI TARAFINDAN OFİSLERE KONULAN TOP FİGÜRÜ.40CM 20CM BOYUTUNDADIR.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  1940 LARA AİT TOP ARABA-ALMAN KRUPP TOPLARI FİGÜRLÜ KOMPLE BRONZ NAMLU DAN OLUŞAN AVRUPA ASKERİ CAMİASI TARAFINDAN OFİSLERE KONULAN TOP FİGÜRÜ.40CM 20CM BOYUTUNDADIR.

  TLSold
 • MASONİK MADALYA-1948 İSRAİL İN KURULUŞU SONRASI DÜNYA NIN HER DEVLETİNDE KENDİ DİLLERİNE GÖRE FARMASONLARA GÖNDERİLMİŞ KARDEŞLİK MADALYONU

  Lot No: 272

  Lot: 272

  MASONİK MADALYA-1948 İSRAİL İN KURULUŞU SONRASI DÜNYA NIN HER DEVLETİNDE KENDİ DİLLERİNE GÖRE FARMASONLARA GÖNDERİLMİŞ KARDEŞLİK MADALYONU

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ PAPAZ PELERİNLERİ-3 ADET OLAN 1 ADET ATLAS OLAN OSMANLI DÖNEMİNE AİT İKİSİ CUMHURİYET DÖNEMİ PAPAZ PELERİNİ BOYLARI 120X170 ARALIKLARINDADIR

  Lot No: 273

  Lot: 273

  OSMANLI DÖNEMİ PAPAZ PELERİNLERİ-3 ADET OLAN 1 ADET ATLAS OLAN OSMANLI DÖNEMİNE AİT İKİSİ CUMHURİYET DÖNEMİ PAPAZ PELERİNİ BOYLARI 120X170 ARALIKLARINDADIR

  TLSold
 • KEMİKTEN MAMUL FAS İŞİ KÖRÜKLÜK-KOMPLE KEMİKLE YAPILMIŞ EKSİĞİ OLMAYAN FAAL KÖRÜK UCUNDA TAŞLAR BULUNMAKTADIR. 45 CM BOYUNDADIR.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  KEMİKTEN MAMUL FAS İŞİ KÖRÜKLÜK-KOMPLE KEMİKLE YAPILMIŞ EKSİĞİ OLMAYAN FAAL KÖRÜK UCUNDA TAŞLAR BULUNMAKTADIR. 45 CM BOYUNDADIR.

  TLSold
 • 1960 LAR MATBAA ALETİ-1960 LERE AİT KAGIT BASKI MATBAA ALETİ

  Lot No: 275

  Lot: 275

  1960 LAR MATBAA ALETİ-1960 LERE AİT KAGIT BASKI MATBAA ALETİ

  TLSold
 • AKORDİYON-KÖRÜKLERİNDE EKSİĞİ BULUNMAYAN TAMAMEN FAAL ORJİNAL ÇANTASINDA AKORDİYON

  Lot No: 276

  Lot: 276

  AKORDİYON-KÖRÜKLERİNDE EKSİĞİ BULUNMAYAN TAMAMEN FAAL ORJİNAL ÇANTASINDA AKORDİYON

  TLSold
 • ASKERİ ROLE TELEFON-1970 LERE AİT ORJİNAL MUHAFAZASINDA ROLE ASKERİ TELEFON

  Lot No: 277

  Lot: 277

  ASKERİ ROLE TELEFON-1970 LERE AİT ORJİNAL MUHAFAZASINDA ROLE ASKERİ TELEFON

  TLSold